Bano

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aviva, az összetevőket feltöltötte: Beautyoungabber, Módosítva: 2016. május 6.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajhullás, töredezett haj, repedezett, puha köröm esetén és a bőr egészségének megőrzésére javasolt.

Összetevők: Kovaföld, Kalcium Glükonát, Szacharóz, Szterainsav, Kinolinsárga, Titanium Dioxide, Zselatin

esztig

2019. május 29.

Napi 1 kapszula + biotinnal nagyon jó kombináció, ára teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Napi 1 kapszula + biotinnal nagyon jó kombináció, ára teljesen elfogadható.

Monica83

2019. május 4.

Veszek általában 2 dobozzal és napi 2db veszek be.Aztán 1 hónap szünet akkor meg az e vitamint 400 mg or szedem.
Elől volt egy kopasz foltom az megszűnt és megállította a hajhullást.
Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Elől volt egy kopasz foltom az megszűnt és megállította a hajhullást.
Mindenkinek ajánlom.

Ennie86

2019. február 13.

Most értem a 3 hónapos kúrám végére, szóval ideje megosztani a tapasztalataim. :)
Az első hónapban sokat nőtt tőle a hajam. (Felváltva használtam egy másik termékkel) Gondolom a kettő egyvelege elég nagy lökést adott a szervezetemnek. Magam se hittem, de 4 cm volt a növekedés. :)
A második hónapban 2 cm volt a növekedés és pár új babahajacska.
A harmadik hónapban már hajnövekedést nem tapasztaltam, viszont a körmeim erősödtek tőle. A hajhullásommal sajnos nem tudott mit kezdeni. Ez az egy szívfájdalmam csak.
Összességében meg vagyok vele elégedve. Szerintem még fogom kúraszerűen alkalmazni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

A második hónapban 2 cm volt a növekedés és pár új babahajacska.

Gesztenye4

2018. november 24.

Két kúrát végigcsináltam belőle, a körmömet nagyon megerősítette. A hajamat szerettem volna vele megerősíteni és megnöveszteni, az átlagostól alig gyorsabb növekedést tapasztaltam tőle. A kúra vége felé már kimondottan sokat ártott, mert kipattogtam a kapszulától. A ricinusolaj E-vitaminnal sokkal hatásosabb hajnövesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Ancsibaba1993

2018. november 15.

Meg mondom őszintén, próbáltam már jobbat is. Nem igazán vettem észre jelentős változást, pedig becsülettel bevettem napi 3 szemét. Egyik munkatársnőm ajánlotta neki nagyon bevált, tehát szervezet függő lehet. Nekem a tenmag kovaföldje sokkal jobban bevált és gazdaságosabb is számomra. Nem egy hónapig szedtem, betartottam a 3 hónapos kúrát, de nem tapasztaltam semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Floree

2018. november 14.

Egy hónapja kezdtem el szedni, előtte más márkájút szedtem a hajamra és a bőrömre. A hajam gyors ütemben nő, és alig hullik (csak ami a szezonális hajhullás során kijön), a bőröm pedig szebb amióta szedem, kivéve azt az egy-két mély fájdalmas pattit az arcomon. Azokat lekezeltem teafaolajjal, azóta pedig szépen visszahúzódtak. Egyszóval tényleg használ. :) Ja, és a szemöldököm is gyorsabban nő vissza ahol hiányos, amióta ezt szedem. Ettől még jobban szeretem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

hadri

2018. október 29.

Számomra hatalmas csalódás ez a termék :( Nem volt különösebb gond sem a körmömmel, sem a bőrömmel amikor elkezdtem szedni, azért vettem hogy a hajnövekedésemet egy kicsit meggyorsítsa. Még 10 db van belőle, de jelenleg tele vagyok pattanással, a hajamból 2 cm-t le kellett vágni annyira töredezett lett a vége és a körmeim is elkezdtek töredezni. Nekem sajnos nagyon nem vállt be, pedig eddig szinte csak pozitív véleményeket olvastam róla. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

capcarapcap

2018. október 18.

Szeptember 1.-en kezdtem el szedni, napi 3x1-et. Baba hajaim lettek, illetve nott is valamennyit,de ez lehet annak is koszonheto,hogy a sampon amit hasznalok hajnovekedest serkento,illetve argan es ricinusolajat is szoktam hasznalni. Hajhullasomon sajnos nem valtoztatott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

deccs91

2018. október 15.

Egyelőre nagyon jónak tűnik, rengeteg babahajam lett, ami mondjuk azt eredményezi, hogy hajmosás után égnek áll a hajam :D viszont igaz, hogy máshol is gyorsabban nő a szőr tőle, szóval csak télen ajánlom :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Andrea2511

2018. október 14.

Az itteni velemenyek miatt vettem meg, egy honapja szedem, jonak tunik (eddig semmi nem hasznalt a vekony szalu, nehezen novo hajamra), ugyhogy jar az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.