Bano

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aviva, az összetevőket feltöltötte: Beautyoungabber, Módosítva: 2016. május 6.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajhullás, töredezett haj, repedezett, puha köröm esetén és a bőr egészségének megőrzésére javasolt.

Összetevők: Kovaföld, Kalcium Glükonát, Szacharóz, Szterainsav, Kinolinsárga, Titanium Dioxide, Zselatin

lau68

2020. augusztus 27.

Igaz, nem az előírásnak megfelelően szedtem a kapszulát, mivel én 2 szemet szedtem be egy nap. Viszont az én hajammal semmi nem történt a 3 hónapos kúra után se. A hajam ugyanugy hullott mint előtte, és a hosszát tekintve se vettem észre semmi növekedést. Pattanásokat nem okozott, de így számomra 9000 Ft pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Elena1230

2020. augusztus 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Hónapok óta szedem, lassan a kúra végére érek. Sajnos a száraz, töredező hajam nem lett szebb és nem is nő gyorsabban. Talán csak a hajhullás csökkent, de az sem szűnt meg teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

rosa.love

2020. július 26.

Update: újabb hatását vettem észre, nálam elmulasztja vagy megelőzi az izomlázat. Úgy vettem ezt észre, hogy eddig elég sok problémám volt az izomfájdalmakkal mivel minden 2. nap edzek. Sokszor már fájdalomcsillapítót kellet bevennem. Aztán mióta szedem ezt a kovaföldet, ez teljesen elmúlt.

A Merz mellett ez a masik legjobb vitamin, amit valaha probaltam. Hajra talan jobb is, mint a Merz. Ugyanis nem hizlal, sooot, kifejezezten csokkenti az etvagyat es nagyon megerositi a hajat rovid idon belul. Mas markanak (dm vagy rossmann sajat markasat probaltam) a kovafold kapszulajatol tiszta pattanas lettem, ez az egyetlen, amit toleral a szervezetem. Aki hajat szeretne erositeni, ezt, csakis ezt probalja ki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 26.

Edina1988

2020. június 8.

2 hónapja használom (napi 3 szem) a bal halántékomnál volt egy kopasz folt ami nagyon aggasztó lett a számomra, azt gondoltam "mikiegeresedem" . Mielőtt berendeltem volna a több tizezres csodakapszulákat pl whitehair gondoltam kipróbálom először ezt a terméket. Az első hetekben árgus szemekkel figyeltem a változást aztán nem görcsöltam rá csak szedtem tovább. Most 2 hónap után rengeteg babahajam nőtt,aminek nagyon örülök.Még 1 hónapot szeretném szedni utána 1 hónap szünet aztán meglátjuk mennyire maradnak/nőnek meg a babahajak. A sima hajhullásban nem láttam változást de a napi adag nem volt számomra aggasztó. A bőr/körömváltozást nem látok de mondjuk ezekkel korábban sem volt probléma.Negatív tüneteket nem észelek szóval összeségében nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

esztig

2019. május 29.

Napi 1 kapszula + biotinnal nagyon jó kombináció, ára teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Napi 1 kapszula + biotinnal nagyon jó kombináció, ára teljesen elfogadható.

Monica83

2019. május 4.

Veszek általában 2 dobozzal és napi 2db veszek be.Aztán 1 hónap szünet akkor meg az e vitamint 400 mg or szedem.
Elől volt egy kopasz foltom az megszűnt és megállította a hajhullást.
Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Elől volt egy kopasz foltom az megszűnt és megállította a hajhullást.
Mindenkinek ajánlom.

Ennie86

2019. február 13.

Most értem a 3 hónapos kúrám végére, szóval ideje megosztani a tapasztalataim. :)
Az első hónapban sokat nőtt tőle a hajam. (Felváltva használtam egy másik termékkel) Gondolom a kettő egyvelege elég nagy lökést adott a szervezetemnek. Magam se hittem, de 4 cm volt a növekedés. :)
A második hónapban 2 cm volt a növekedés és pár új babahajacska.
A harmadik hónapban már hajnövekedést nem tapasztaltam, viszont a körmeim erősödtek tőle. A hajhullásommal sajnos nem tudott mit kezdeni. Ez az egy szívfájdalmam csak.
Összességében meg vagyok vele elégedve. Szerintem még fogom kúraszerűen alkalmazni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

A második hónapban 2 cm volt a növekedés és pár új babahajacska.

Gesztenye4

2018. november 24.

Két kúrát végigcsináltam belőle, a körmömet nagyon megerősítette. A hajamat szerettem volna vele megerősíteni és megnöveszteni, az átlagostól alig gyorsabb növekedést tapasztaltam tőle. A kúra vége felé már kimondottan sokat ártott, mert kipattogtam a kapszulától. A ricinusolaj E-vitaminnal sokkal hatásosabb hajnövesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Ancsibaba1993

2018. november 15.

Meg mondom őszintén, próbáltam már jobbat is. Nem igazán vettem észre jelentős változást, pedig becsülettel bevettem napi 3 szemét. Egyik munkatársnőm ajánlotta neki nagyon bevált, tehát szervezet függő lehet. Nekem a tenmag kovaföldje sokkal jobban bevált és gazdaságosabb is számomra. Nem egy hónapig szedtem, betartottam a 3 hónapos kúrát, de nem tapasztaltam semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Floree

2018. november 14.

Egy hónapja kezdtem el szedni, előtte más márkájút szedtem a hajamra és a bőrömre. A hajam gyors ütemben nő, és alig hullik (csak ami a szezonális hajhullás során kijön), a bőröm pedig szebb amióta szedem, kivéve azt az egy-két mély fájdalmas pattit az arcomon. Azokat lekezeltem teafaolajjal, azóta pedig szépen visszahúzódtak. Egyszóval tényleg használ. :) Ja, és a szemöldököm is gyorsabban nő vissza ahol hiányos, amióta ezt szedem. Ettől még jobban szeretem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.