Baolishi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fényes szemhéjpúderpaletta. Intenzív, pigmentált színek.

Jossie

2014. szeptember 5.

2014. 08. 09. Próba-szerencse alapon vettem meg, mert nagyon tetszettek a színei (nekem nem a képen látható, hanem ezüst-arany-bronz-zöld árnyalatú van meg), és az eddig megszokott szemhéjfesték árakhoz képest fillérekért dobták utánam, így gondoltam sokat nem veszíthetek. Azóta lelkesen próbálgatom a színeket, azt hiszem eddig hármat viseltem több órán keresztül, és nagyon megszerettem. Már gondolkodtam más színvilágú palettán is azóta.

Update 2014.09.05.:
Jó párszor használtam már, sajnos közben rájöttem, hogy kissé szárítja a szemhéjamat, ami egy idő után kellemetlen, elnehezedő érzés, de nem igazán vészes, viszont az applikátora - amit nem használtam eleinte - meglepően jónak mondható. Nem használnám minden nap, de alkalmanként - már csak a színei, tartóssága és könnyen kezelhetősége miatt is - előszeretettel viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Update 2014.09.05.:

Kiscsillag5

2013. július 1.

Nekem virág alakú palettám van ettől a márkától, ami két emeletes. Az alsó szinten a púder, a szivacs és egy kétvégű applikátor lakik, a felső szinten pedig a szemhéjpúderek (8 szín). Szép fényesek és intenzívek. Ajándékba kaptam pár éve. Nem látom sehol és a honlapjukon sem. Lehet, már kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

linduci

2013. március 16.

Tegnap láttam egy barátnőmön ennek a palettának a türkizkék és a mellette lévő zöld árnyalatnak a színét. Mesésen állt neki és nagyon meg van vele elégedve. Látva a színeket én is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

tuzgyujto

2013. január 22.

Nekem nem jött be. Úgy gondoltam, megéri kipróbálni, akkora baj nem lehet. De lett. Ott kezdődött, hogy belenyúltam az egyik színbe kézzel, egyáltalán nem volt pigmentált. Aztán felraktam szemhéjalapozóra, valami már látszott belőle, de kipirosodott és bedagadt tőle a szemhéjam. A szaga már csak mellékes, olyan, mint a három hétig aszalódott öregasszony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 22.

Fashionist

2013. január 20.

Nekem egy quattro paletta van meg. A száma: 89101.
199Ft-ért vettem meg egy százforintos boltban: Teszek egy próbát címszóval. Rólam tudni kell, hogy nem nagyon használok szemhéjpúdert. De ez egyszerűen gyönyörű...aranyló pigmentek, szép intenzív színek.
A palettához járt egy mini applikátor. Túl gumisnak találtam így a már meglévő applikátorommal, illetve ecsetjeimmel vittem fel. De ez legyen a legkisebb hibája! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Nekem egy quattro paletta van meg. A száma: 89101.

lilla.golden98

2012. július 2.

Nekem nagyon tetszik, az első palettámból már nagyon kevés van, annyira elhasználtam. Szép, erős, pigmentált színei vannak, nem irritál, és olcsó. Buliba, vagy utcára is egyaránt megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.