Egyéb

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. december 9.

Ár:   40 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Illatjegyek: keserűmandula, macaron, grappa, tonkabab, vanília, kakaó, írisz, osmanthus, pézsma, ámbra, fás akkord, méhviasz, fenyőbalzsam abszolút

myscent

2020. április 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én a nyitásban érzek némi méhviaszt, de aztán annyi. Fás, fás, fás. Nem az én világom, na.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

nyuszo

2019. december 22.

A Szívek Királynője nem éppen az, akinek mutatja magát.
A macaron, az írisz, az osmanthus, a méhviasz mind csak a megtévesztés eszközei nála.
A csábítás kellékei, amivel magához vonz, aztán ha voltál olyan vakmerő és fújtál belőle, kegyetlenül lecsap rád kesernyés, FÁS 'illatával'.
Nincs macaron, nincs mandula és tonkabab, nincs kakaó és vanília, nincs írisz és méhviasz :(
Megkeseredett, száraz, komoly/komor matróna ő.
Kiszáradt FA.
Maró gúny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 22.

A Szívek Királynője nem éppen az, akinek mutatja magát.
Megkeseredett, száraz, komoly/komor matróna ő.
Kiszáradt FA.
Maró gúny.