Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Yolanda, Módosítva: 2017. február 20.

Kategória:   Samponok

Vörös áfonyás dúsító sampon ápoló vitaminokkal, zsíros és lelapult hajra.

Yolanda

2017. február 11.

Nagyon ajánlom ezt a sampont könnyen lelapuló, hamar zsírosodó hajra, mert igazi csodaszer! Már elfogadtam, hogy ezek a dúsító samponok nem fogják teljesen megoldani a problémámat, ezért már azzal is megelégedek, ha nem lapul le a hajam 1-2 órával mosás után és nem szárítják ki a fejbőröm. Az én hajtípusomnak ez nagyon bevált. Nagyon könnyű tőle a hajam, egyáltalán nem szárít hosszútávú használat során sem, és még az olajosodáson is segít. Kicsit hígabb az állaga, ezért valamivel többet kell belőle használnom de így sem fogy gyorsan. Egy másik samponnal felváltva használom szintén ettől a márkától és így nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.