Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lucinella, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   120 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A VitaPink egy táplálék kiegészítő, mely egyedülálló ásványi anyag, vitamin és aktív összetevők keverékét rejtegeti magában. Speciálisan nők számára fejlesztették ki, hogy ezzel elegendő mennyiségű tápanyagot vigyenek be minden egyes nap. Támogatja a szervezet teljes egészségének állapotát, az immunrendszert, de gondoskodik arról is, hogy a bőr, a haj és a körmök szépek és tápláltak legyenek.

FanniSzlovak

2021. május 12.

Hát...az első darabb bevétele után pár órával menstruaciohoz hasonló görcseim lettek..Másnap reggel ismét ugyanugy + hányinger, melegség érzés...volt valakinek hasonló tapasztalata? Nem tudom hogy ettől a táplálék kiegészítőtől lehet e vagy nem!?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

martissima

2020. január 20.

Nos. A maga nemében egyedülálló ez a vitamin. Szerintem nincs még egy olyan szer a világon, ami Akneroxid kúra mellett is képes napi szinten új gyulladt, fájdalmas, kinyomhatatlan, gonosz, mélyről jövő megapattanásokat eredményezni. 3 hétig próbálkoztam vele, most hogy úgy nézek ki, mint egy pöttyös labda, inkább megy a kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Scara

2019. szeptember 1.

Ezt a készítményt elsősorban azoknak ajánlanám, akikben túlteng az önbizalom és már zavaróan problémamentes az életük. Másodsorban pedig a mazochista beállítottságúaknak is megér egy próbát. :)
A tavaszi esküvői hercehurca és az éppen a végéhez közelítő lakásfelújítás után, sajnos én egyik fent említett kategóriába sem tudnám magam besorolni.
Kerestem a szavakat, amivel civilizáltan ki tudnám fejezni a véleményem a termékről, de végül csak arra jutottam, hogy nem lehet ezt másképp leírni, mint: ipari f@s. :(
Nagyjából 3 hétig szedtem. Már az első héten észrevettem, hogy elborították a mellkasom, a vállam és a fekarom apró, gyulladt, de kinyomhatatlan pattanások. Ezt betudtam annak, hogy biztos a felújítás után maradt finom por takarítása tömítette el a pórusaimat. Ezután már az arcomon is kezdtek megjelenni ezek az átkok, holott évente ha 1db megjelenik, akkor sokat mondok.
A kaput az tette be, hogy nagyjából 2 hét után észrevettem, hogy a hajam szó szerint - nem tudok rá jobb szót - összeesett. A jól bevált hajáplóim sem segítettek, lapos, élettelen és elvékonydott lett a hajam. A fejböröm érzékennyè vált és minden irritálta.
Ekkor már nagyon gyanítottam, hogy csak ez a termék lehet a probléma forrása, hiszen semmi mást nem változtattam az utóbbi hónapokban. Abba is hagytam a szedését és az azóta eltelt 2 hétben észrevehetően javult mind a bőröm, mind a hajam állapota.
Tényleg nem ajánlom senkinek ezt a terméket, én vissza is tértem a jól bevált Supradyn pezsgőtablettához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Vmoni93

2019. február 18.

Meg csak par hete szedem, csodat nem muvel, de azt nyujtja amit egy vitaminnak kell. Ellene szol hogy az adagolas nem pontosan van rairva. En kettot vettem be reggeli utan es szornyen savat csinalt, a torkomba ereztem. Ezert atvaltottam reggeli elotti szedesre. A kapszula eleg nagy, igy akinek ezzel gondja van nem ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

PatriciaF

2019. február 17.

Olyan vitaminokat, ásványi anyagokat és aktív összetevőket tartalmaz amik együttesen rettenetesen jó hatást gyakorolnak a szervezetre, már egy hetes folyamatos szedés után az én kissé vitaminhiányos szervezetemmel csodát művelt. Ezt merem úgy leírni, hogy már próbáltam sok más konkurens testépítéssel vagy vitamin és gyógyszergyártással foglalkozó cégek kimondottan immunerősítő és nők számára kifejlesztett vitaminkapszuláit, de ezt a hatást egyikkel sem tudtam elérni. Hízást, kipattogást valamint egyéb kellemetlen mellékhatásokat nem okozott nálam. Biztos, hogy újra fogom vásárolni! :)

BTW: Általában ha valami egészségügyi panaszom van arra egy fajta nagyobb dózisú vitamin vagy gyógynövénykivonat a megoldás. (vastabletta, ginkgo biloba stb.) A vitamin szedése mellett természetesen FONTOS eljárni rendszeresen orvoshoz, egy-egy nagyobb problémára ez a készítmény lehet, hogy nem megoldás. Kérdezzétek meg nyugodtan, hogy szabad e párhuzamosan szedni ezt bármely másik vitaminnal, nem okoz e kárt a szervezetben. Amúgy az immunrendszer erősödése és a vitaminok megfelelő pótlását a mindennapokban garantálja a készítmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.