Egyéb

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Szepitesz, Módosítva: 2020. február 12.

Kategória:   Egyéb

• optikailag megnagyobbítja a szemet és mélyíti a tekintetet
  • természetes hatást kelt
  • esti alkalmakra és nappal is viselhető
  • gyors és egyszerű alkalmazás

Szepitesz

2020. február 8.

Jól működik.Könnyű felrakni és ott is marad.A mágneses tus könnyen lemosható.Nem irritálta a szemem.Nekem kicsit túl hosszú de ez egyéni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.