Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2016. március 21.

Kategória:   Szappanok

Gerani

2017. augusztus 28.

A Wish-ről rendeltem kb. 600 Ft volt postával együtt! 125 g-os. Tényleg erős, de nagyon jó illatú. Még csak ma használtam először, így a szárításról nem tudok mit mondani. Engem nem szoktak szárítani a szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

cserryy

2016. május 14.

Zuhanyzáshoz használom, jó erős illata van, aromahatásnak is jó. Az egész testem nem szappanozom vele, leginkább hónaljat és fület ,arcot, lábat mosok vele a zuhi alatt, mert a tömbszappanok a karomat, lábszáramat töményen rákenve szárítani szokták. Talán fürdőpamaccsal megpróbálom mindenhova. Intim részre meg nem szappant használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Creme Brulee

2016. május 14.

Látom legalább nem hiába töltöttem fel, mert mások is megszerették nem csak én. :)
Akkor menjünk sorban. :) Először is a csomagolás tényleg nagyon igényes, hiteles, öröm kézbe venni. Az illat erős, de nem erőszakos igazi szantál, mint ahogyan az összetevőin is látszik. Nekem a szekrényben is van belőle. Előfordult, hogy pakolgatás közben megcsapta az orromat valami nagyon kellemes illat. Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem honnét jön.
Amikor kibontom újabb kellemes meglepetés, hogy maga a tömb is mintás, kínai betűk díszítik, amit mindig sajnálok lemosni róla. :) Emellett finom, krémes habja van, jó érzés használni. A Goloka szantál szappanjai mellett belőle is mindig igyekszem tartani otthon. Egyébként ugyanebből a típusból vannak más illatok is, a jázminhoz már volt szerencsém (lehet fel is töltöm ha lesz rá időm), de a többivel (1-2 van még ezeken kívül) még nem sikerült találkozni, úgyhogy ha valaki látná, ne habozzon jelezni, mert az eddigi tapasztalatok alapján szívesen kipróbálnám őket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Floi

2016. április 7.

Úristen ennek a szappannak annyira finom illata van, hogy legszívesebben egész nap szagolgatnám! Az ára is nagyon jó, nem szárítja a bőröm, nem okoz pattanást. A csomagolása is olyan kis igényes, keleti hangulatú. Tízmillió csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

tenyitomi

2016. március 22.

Elég jó minőségű,bár csak egyet használtam tavaly,elég erős szantál illata van,jól habzik,és ez is kerekített kézreálló formájú,nem is értem hogy egyesek miért erőltetik a téglalap alakú szappanokat,baromira nem állnak kézre,rémálom a használatuk./Ja és a szappan márkája Dr.Chen ha valakit megzavarna hogy az egyéb menüpont alatt található./

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 22.