Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Albertina, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Tömött, szintetikus szálú alapozóecset.

Albertina

2018. szeptember 14.

Nagyon jó minőségű ecset. Nem hullanak a szálai (már 3-szor mostam ki, de egy szál sem hullott ki), masszív, igényesen összeszerelt, szép. Az alapozót nagyon szépen eldolgozza, elég nagy a feje, így gyorsan lehet vele sminkelni. Nem húzza a bőrt, siklik az arcon. Kicsit talán merevebbek a szálak, mint a megszokott ebay-es ecseteknek, de nem szúr, puha, tömör. (Zoeva dupe talán...) Nagyon jó vétel volt, rendeltem is gyorsan egy másikat is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.