Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratációt biztosító hidratáló krém.

Bettiiyy

2019. május 30.

A kozmetikusomtól vásároltam meg anno, ő ajánlotta a bőrömre. Nos, akkoriban nem sokat használt, nem is nagyon szerettem, és sokszor abba is hagytam a használatát. De egy időben a reggeli rutinomba szépen sikerült beépítenem, utolsó lépésként a fényvédő alá, mivel nem hagy zsíros nyomot, hamar felszívódik, egy picit javít a bőrképen is. Úgy tudom, mintha lenne egy világosító hatása is, de nem vagyok már benne biztos.
Hidratálni minimálisan hidratál, úgyhogy ettől nem kell csodát várni, de tavasszal-ősszel a fényvédő alá simán elfér. Így alkalmazva még az én bőröm is szerette, habár újravenni nem fogom, mert ennél ezerszer jobb krémek vannak, fele ilyen áron a piacon (azt hiszem kozmetikustól 7000-ért vettem, de a valódi áráról fogalmam sincs).
Maga az üvege nagyon szép, és praktikusnak találtam a nyomós kiszerelést is. Viszonylag sokáig elég, mert nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.