Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az izületek és izmok mérsékelt fájdalmainak és merevségánek a csökkentésére javasolt. Csillapítja a fájdalmat, lehetővé teszi, hogy a különféle anyagcsere-termékek (pl tejsav) eltávozzanak. Mentol tartalmának köszönhetően hosszantartó hűsítő érzetet biztosít, metil- szalicilát tartalma csökkenti a mélyebbről eredő fájdalmat is.

Összetevők: metil-szalicitát,  mentol,  sztearinsav,  glicerin monosztearát,  gyapjúviasz,  poliszorbát 85,  triethanolamine,  szorbitán-trisztearát, tisztított víz

Mazsiras

2019. november 7.

Egy rossz lépés után kezdődtek a fájdalmaim, mikor kipróbáltam a krémet végre úgy tudtam aludni, hogy nem ébredtem fel a fájdalomra. Napközben a tompa, feszítő fájdalmat minimálisra csökkentette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

rocksolya

2019. január 16.

Nagyon jó a nyakfájásomra, amitől a fejem is mindig megfájdult. Örülök, hogy rátaláltam. Annyi a hátránya,hogy kenőcsösen ne nagyon menjünk közösségbe, ha nem muszáj, mert annyira erős a szaga, hogy méterekkel arrébb is kifekszenek tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

6vilag

2018. július 7.

Meghúztam a vállam és karom, annyira fájt, hogy alig bírtam felemelni. A Kolleganőm behozta, hogy próbáljam ki. Bekente a férjem a hátam. Hú, nagy levegő, olyan mintha felgyújtottak volna, bár nem kellemetlen. Jó sokáig kitartott ez a meleg érzet. Kenegettük, aztán azért mégiscsak elmentem egy masszőrhöz. Utána újra kenegettem, most már sokkal jobb. fel tudom emelni a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

kesztviki

2018. április 28.

Még Amerikában találtam rá, ahol napi 7 km-ert kellett biciklizni, dombra fel-le, tűző napon, hőségben. Nagyon fájt egy idő után a térdem, ezzel kentem be, onnantól megszünt, indulás előtt bekenve még hűsített is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

syrin

2018. április 5.

Gyerekkorom óta ismerem, nem csodaszer, de számomra klasszikus. Itt fáj, ott fáj, amott fáj esetén őhozzá nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Narbeleth

2018. február 16.

Először éget, aztán hűt. Nagyon hatásos, de akinek érzékeny a bőre, óvatosan próbálja először. Lassan fogy, kis mennyiség is hatásos. Többször egymás után felesleges felkenni, elsőre is elég hosszantartó a hatása, talán négy óra elteltével esetleg érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

porcelanpipi

2015. november 26.

Akkor ajánlották amikor be volt gyulladva a nyakam, talán huzatot kaptam de aludni se bírtam úgy fájt.. egyedül ő segített rajtam. Ahogy felkentem elkezdett "égetni" , ez az amikor annyira hűsít hogy szinte éget, de még a kellemes kategória, rá 10 percre már aludtam mint a bunda... És tényleg bármi fájdalmam volt, ez segített, jobb mint a lóbalzsam 1000x...Na erre mondom, hogy Csodaszer! Párom hátára is nagyon jó volt. Én valamiért az illatával is ki vagyok békülve, bár tényleg elég erős.. az a tipikus kínai balzsam illat. Mindig van itthon belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Powderpuff Girl

2015. október 4.

Ősrégi kedvenc balzsamom edzés utánra. Izomlázra, merevségre nagyon jó,mert bemasszírozás után hűsíti és ellazítja az izmokat. Egyetlen hátránya, hogy elég intenzív az illata, számomra nem kellemetlen, már megszoktam, de mondjuk munka közben nem kenegetném magamat. Este elalvás előtt használva nagyon nyugtató, kellemes érzés. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.