Egyéb

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: jud678, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, bőrregeneráló ampullák kollagénnel és kaviárral.

iuliel

2019. december 16.

Nekem is pozitív tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban és a fent megjelölt irányárnál olcsóbban is vettem. A bőrtápláló, -regeneráló hatása már első használat után is egyértelmű. Annyit azért hozzá kell tennem, hogy más koreai termékekkel együtt használom a koreai bőrápolási rutin részeként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Beatrix88

2017. február 23.

Hiába kerestem róla véleményt, sajnos nem találtam, de gondoltam egy próbát megér, ezért megrendeltem. Nem csalódtam! :) Nem csodaszer, de finomabb, puhább lesz tőle a bőröm. Én csak estére használom, eddig úgy tűnik nekem inkább a kollagénes jön be. Tetszik, hiába pici, kiadós, ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.