Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Best White Fogfehérítő Szett egy otthon alkalmazható, biztonságos, hatékony, professzionális fogfehérítő eszköz, amely alkalmazásával 7 nap alatt, napi 10 perc használattal akár 4-5 árnyalatot lehet a fogakon fehéríteni.

A Best White Fogfehérítő Szett az otthoni fogfehérítő termékek legújabb generációja. A kutatás- fejlesztés legfontosabb szempontjai a biztonságosság, a hatékonyság és a minél egyszerűbb használat voltak. Így született meg a 2013-től Magyarországon is kapható Best White Fogfehérítő Szett, amely minden eddiginél egyszerűbben, biztonságosabban és hatékonyabban varázsolja hófehérré a fogakat.

MissNickole

2014. május 13.

Sziasztok!

Javaslom ebay-ezzetek! Én 450 Ft-ért vásároltam meg egy fogfehérítő tollat:) de 1650 Ft-ért vettem már szettet is, ami tartalmazott egy fogfehérítő tollat, egy kis otthoni UV-lámpát, 2 fogpasztát, használati utasítást, keverőtálat.
Én lassan ebben az országban semmit nem vásárolok, csakis ebay-en free shipping-el kínából, mert ugyan doboz nélkül bubi zacsiban küldik a cuccot, de ugyanazt kapom amit itthon súlyos tízezrekért árulnak...
Akinek esetleg tudok ebben segíteni írjon bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Sziasztok!

Akinek esetleg tudok ebben segíteni írjon bátran!

Sindy6

2014. január 24.

Szerintem nem rossz, elég szép eredményt lehet elérni vele kitartó használat mellett, viszont a whitestrips a number one <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0