Egyéb

Ár:   €1.99   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cserne, Módosítva: 2019. március 28.

Ár:   €1.99
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és nyugtató hatású gél arcra, kézre és testre.

98SzAnDi19

2019. november 30.

Napégésre csodaszer, bekenem párszor és megúszom az egy hetes szenvedést, nah meg a vedlést is. Használom magában testre és arcra, vagy a hajamra különböző olajokkal feldúsítva. Szépen elkeveredik az olajokkal és így könyebben kimoshatókká válnak. Mindenhová nagyon jól szerepel, ár-értékben szuper, már sokszor újravettem, mert több terméket is leváltott a rutinomból egyszemélyben,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Valentine

2019. augusztus 20.

Teljesen véletlenül jutottam hozzá ehhez a termékhez. Az egyik rokonom vásárolta külföldön elég akciós áron.
Ha nem küzdöttem volna napégéssel, akkor soha ki sem próbálom.
Az égest nagyon jól enyhítette. Kellemes aloeverás illata van. Átlátszó gél állagú. Viszonylag hamar beszívódik. Addig viszont sajnos ragad.
Az olcsósága ellenére első helyen van az aloevera, mint összetevő.
Nekem rengeteget segített. Nagyon hálás vagyok ezért a gélért. Szerintem ki fogom próbálni arcra is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Ha nem küzdöttem volna napégéssel, akkor soha ki sem próbálom.
Az olcsósága ellenére első helyen van az aloevera, mint összetevő.

Cserne

2019. július 11.

A kedvencem, hogy miután kitisztítom magam és ezt felkenem, a pirosságot eltünteti. Könnyed gél, az arcom szereti. Egyetlen negatívuma, amit eltudok neki nézni, hogy icipicit ragacsos miután felkenem az arcomra. Ezen kívül remekül funkcionál és biztos, hogy kötelező darabja lesz a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Glycerin