Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kleopátra, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

kvin

2018. január 22.

Tinikorunk parfümje, akkor nem volt hozzá szerencsém, de most megszaglászva azonnal felidézte a 90'es éveket. Fiatalság, California, pálmafák, Beverly Hills-i zsaru, görkoris csajok rövid farmersortban, nyalóka, korzó a parton, energiával teli slágerek, általános gondtalanság és vidámság. Ezeket tökéletesen hozza, nem hazudtolja meg a nevét. Nekem leszáradásig nagyon sok volt, már-már technokol szagú, gyümölcsös ragasztó, de alapvetően egy aranyos virágos-gyümölcsös illatocska, kicsit retrósan, nem édi-bédi, hanem gyümölcsösen édes. Mint egy lédús barack, hamvas fiatalság-illat, vagy éretlen, elnézést, örök fiatal felnőtteknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

mancus2

2017. augusztus 15.

Gyerekkoromban a kedvencem volt, már rég kifogyott, de csak húszonévesen voltam hajlandó kidobni az üvegét :-) pár éve megláttam, hogy lehet még kapni az egyik webshopban és rendeltem egyet, de sajnos már nem az én illatom :-( de jár az 5 csillag, mert finom és tartós :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Lierre

2015. március 18.

Kamaszkorom legszebb nyarának parfümje. Nekem inkább gyümölcsös emlékeim vannak róla, és nagyon tartós, elég volt leheletnyit magamra kenni az edp-ből, és még az utókornak is maradt, pedig csak 5 ml volt az egész üvegcsében. Vidám, tinis illat, abból az időből, amikor még nem lettek a lányok egyen-vattacukorrá. Nosztalgia miatt 5*, de már kinőttem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 18.