Beverly Hills Formula

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aktív szénnel van átitatva, 6008 sörtét tartalmaz. Az aktív szén megakadályozza a kellemetlen szájszag kialakulását, a puha, rendkívül sűrűn elhelyezkedő sörték pedig tisztítják a fogakat anélkül, hogy felsértenék az ínyt. A sörték sűrűségének köszönhetően egyetlen mozdulattal több lepedék távolítható el a fogak felszínéről. Svájci, prémium minőségű fogkefe, mindennapi használatra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bettu

2019. január 18.

Rossmannban pillantottam meg. Én az 5460 sörtés Cp-t használom amúgy, amit imádok, de gondoltam teszek egy próbát ezzel is. Elég csábító a leírása. :) Nem rossz fogkefe, de valahogy az eddig bevált nekem kényelmesebb, persze ezt is szeretem. A feje nagyon puha. Másnál ottalvósnak jó lesz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.