Egyéb

Ár:   €130   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2019. június 4.

Ár:   €130

Fejjegyek: kardamom, kókusz, mandarin, sárgabarack, szerecsendió, vérnarancs

Szívjegyek: brazil rózsafa, gyöngyvirág, írisz, orchidea, szegfűbors

Alapjegyek: ámbra, fahéj, pacsuli, pézsma, styrax, szantálfa, tonkabab, vanília, vetiver, virginiai cédrus

Timi8

2019. június 15.

Mivel most jelenleg ùgy érzem, kissé leszállòágban van nálam a niche-ismerkedés ìgy - utòlag már persze magamat szégyellve - talán már ici-pici fenntartásokkal vágtam bele a tesztelésének.
Mert, hogy mi is történhet?
1., Belezùgok egy fejillatba de a parfi szìv- és alapillata köszönő viszonyban sincs ezzel,
2., vagy pedig, ami szintén gyakori niche viszonylatban, hogy sem a fejillat sem a szìvillat nem jön be, kizáròlag a alapillat, melyhez röpke 3-4 òrás viselés után jutunk el, addig meg valahogy "tùl kell élni".
3., mert van még egy 3.kategòria is, amikor nem az esetem az illat vagy bármilyen más okbòl kifolyòlag kb.viselhetetlen számomra de illatélménynek tökéletes...
Ugye, hogy van ilyen is bőséggel?
Szòval ehhez most annyira nem volt hangulatom, holott valòdi szerelem-illat lett a kicsike! Ha valami, akkor ez eszméletlenül fincsi, rámondom, h.full gurmand, ami nálam még mindìg a legeslegkedvencebb illatkategòria. Kicsit gyümis, látom a jegyek közt a sárgabarackot feltüntetve, ezt mondjuk aszaltan bele is érzem, jò sok kòkusszal (talán picurka rummal?). Jò édes, fokozatosan krémesedő majd pùderesbe hajlò, nagyon mély, tartalmas, fás-tonkás, vanìliás-fűszeres csodaillat. Nagyon egyedi kis darab. Nem ismerem a házat, nemrég keresgéltem csak utánuk. "Vakon" E.L.D.O. alá soroltam volna simán. Brutál minőség és szillázs.
A tartòssága is kiválò! Élmény viselni.
Ez ùton is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget! 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Mert, hogy mi is történhet?
Ugye, hogy van ilyen is bőséggel?
A tartòssága is kiválò! Élmény viselni.
Ez ùton is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget! 💕

Verona5

2019. június 5.

Teljesen ismeretlen márka vakvásárlásként szerzett üvegese van jelenleg a birtokomban. Az összetevők alapján választottam, azt olvastam róla, hogy 80-90 féle komponensből tevődik össze az illat. Nagyon különleges és nagyon szép niche alkotás - tényleg el kell ismerjem! Minden van benne: gyümölcsös, fűszeres, virágos, kókuszos, vaníliás, édeskés patikamérlegen mért kiegyensúlyozott hangsúlyokkal, folyamatosan más és más arcát mutatja meg. Baromira öt csillagra érdemes. És itt jön a nagy DE: mindezek ellenére mégsem érzem a magam illatának. Nagyon tetszik, de hiába próbálgatom, nem szerelem, a sok-sok pozitívuma ellenére sem. Szerintem búcsú lesz belőle, mert szeretőbb gazdát érdemel! :)

Mivel a feltöltésemből a KM kivette/átírta, azért ide ideírom: a neve eo01 helyesen, mégpedig az alkotó Egon Oelkers után. Az alkotás éve 2007.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.