Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bioboltos 100 % finomítatlan shea vaj, finoman kenhető

Megrendelhető a www.bioboltos.hu oldalról

A shea vaj "titka", hogy összetétele sokban hasonlít az emberi bőrt védő természetes emulzió összetételére, vitamintartalma pedig szinte tökéletes bőrápolóvá teszi. Összetételéből adódóan a finomítatlan, kezeletlen shea vaj önmagában is bőrápoló hatású, a bőrbe felszívódva hosszantartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét.

Száraz bőr: A shea vaj gyorsan felszívódik a bőrbe, hosszantartó hidratáló hatású.
Ekcéma: Az ekcémás bőr tüneteit gyorsan csökkentheti, segíti a bőr újrastruktúrálását.
Pikkelysömör: Gyorsan és tartósan enyhítheti a psoriasis tüneteit.
Allergia: Enyhítheti az allergiás reakciókat, bőrproblémákat, nyugtató hatású.
Napozás: A shea vaj természetes módon 5-6-os fényvédő faktorral rendelkezik, alkalmazható magában vagy házi napozókeverékbe.
Gyulladás: Gyulladáscsökkentő hatása révén alkalmazható kiütésekre, csípésekre.
Borotválkozás: Megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt.
Bőrkeményedés: Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását.
Terhesség: Használatával elkerülhető a terhességi csíkok megjelenése.
Babaápolás: popsikrémként.
Égés: Kisebb égési sérülések esetén segíti a bőr regenerálódását.
Krémkeverés: bármilyen gyógykenőcs alapjaként.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Nagyon jól felpuhítja a száraz bőrt, bevált. Gyors javulás garantált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon jól felpuhítja a száraz bőrt, bevált. Gyors javulás garantált.

Giside

2018. február 10.

Pattanasokra vettem de arra nem valt be sajnos. Jobban zsirositotta az amugy is zsiros arcomat es sok pattanast okozott pluszban.
Amugy minden masra jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Amugy minden masra jo.

tkati

2017. november 16.

A családomban bőrápolásban az ultima ratio. Atópiás bőrre, a hidegtől kicsípett kézre, száraz lábszárra, mosogatás miatt kiszáradt bőrre, magában és krémalapnak is használom. Valóban a kéz melegétől olvad, nem szívodik be gyorsan, zsíros állagú. Az illata engem a dohányra emlekeztet. Finomitott változatának az illata enyhébb, kissé jobban kenhető is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Ancs

2016. augusztus 29.

Igazából nekem csak hasonlóm van, de itt nem találtam meg ezért véleményezek ide, arcápolás céljából szereztem be de olyan mintha kevés lenne a szemem környéke száraz, de volt itthon maradék kis gyógyszertári kencém azt hozzá adtam pár csepp levendula olaj, és már sokkal de sokkal jobb, nincsenek száraz foltok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Katie

2016. január 24.

Én Amazonról rendeltem egy tégelynyit. A szagát meg kell szokni, az állagát úgyszintén. Nem magában fogom szerintem elhasználni, hanem illóolajakkal, meg jó lesz mindenféle házi kozmetikumba alapanyagként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

gruecendre

2016. január 2.

A legjobb!
Az illata kicsit furcsa elsőre (füstölt sonka :)), de felhabosítva mixerrel és pici illóval tökéletes állagot és illatot érhetünk el vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

A legjobb!

zsófi84

2015. május 25.

A finomítatlan shea vaj az egyetlen, ami a kiszáradt, felsebesedett könyökömön segíteni tud. Az illatát nagyon szeretem. A képen lévőt próbáltam én is. Kicsit darabos, de gyorsan felolvad a kéz melegére. Azóta másikat használok, de csak mert azt most egyszerűbb volt beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

kessi91

2015. május 20.

Alapkellék! Mindenre jó. Ekcémára, hámló bőrre, kipirosodott bőrre, száraz bőrre... nem is tudom felsorolni. Kicsit macerás kiszedni, mert elég sűrű/kemény, de aztán a bőrön szépen felolvad. Nem szeretem az illatát, de hát ez tényleg természetes, a hatása meg mindenért kárpótol!! Nekem nem ez a fajta van, ami a képen van, de bioboltban vettem (Pólus Center, a Gyógyszertárral szemben), fehér tégelyes, zöld rajta felirat, és maradéktalanul elégedett vagyok vele. Ha tehetném, hat csillagot adnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

mjjmoa

2015. április 8.

Anyukámnak vettem finomítatlan shea vajat. (mosómami) Az illatával nincs gond, szilárd de a kéz melegétől ha szemcsésen is de felolvad. Viszont hiába vettem meg neki, nem használ. Száraz a bőre, hiába használta, szinte hámlik a karja, lábszára. Nem tudom mit lehetne rá venni.
Én az olajos hajpakolásomba tettem egy keveset (kókusz, argán, ricinus). Szép, puha, fényes lett a hajam, de nem tudom megmondani hogy a shea vajnak mennyire volt szerepe ebben. Csak ezért a 3 csillag.

Update: Látom más is attól a forgalmazótól vásárolt.. (Mosómami) és konkrétan neki sem vált be 100%-osan... úgyhogy az eddigi tapasztalatok alapján (argánolaj szintén tőlük) .... Mosómamis termékek közelébe sem megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

PinkBelleLab

2015. március 9.

A sok pozitív vélemény alapján elmentem venni egyet. (MosóMami) 1300ft volt, Az illata nagyon furcsa volt számomra,de megszokható. Tetszik,hogy szilárd,de elolvad használatkor.Hát igazából picit elvagyok keseredve,mert mindenki ajánlotta viszont...
- Kéz : Nem vált be,semmi változást nem érzékeltem.
- Arc: Semmi változás
- Test: Semmi változás
- Haj: Semmi változás
- Ajak: Semmi változás
Szóval,ha valamit rosszul csinálnék kérlek jellezétek:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

- Kéz : Nem vált be,semmi változást nem érzékeltem.
- Arc: Semmi változás
- Test: Semmi változás
- Haj: Semmi változás
- Ajak: Semmi változás
Szóval,ha valamit rosszul csinálnék kérlek jellezétek:/

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)