Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nusoka, Módosítva: 2019. február 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrend-kiegészítő kapszula az egészséges bőrért, hajért és körömért.

A , B1 , B2 , B5 , B6 , C vitaminokkal , niacin , biotin , vas , cink , réz és szelén összetevőkkel

WednesdayAddams

2019. május 9.

Ajándékba kaptam belőle három dobozzal, és szintén igen vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Mint vitamin teljesen jól funkcionál, nem pattogtam ki tőle, nem voltam éhesebb, nem émelyegtem tőle, viszont jót tett a körmömnek és a hajamnak is, szép, erős, gyorsan növő lett tőle mindkettő.
Viszont az a SZAG. Nagyon erős, nagyon undorító, nagyon kellemetlen. Brr. Plusz (kicsit TMI), de engem böfögtetett a cucc, ami nem túl kellemes, lévén, hogy olyankor újra megérzed azt az undorító ízt és szagot és fújj.
Emiatt a pontlevonás, aki kevésbé kényes a szagokra annak jó lehet, mert egyébként szépen teszi a dolgát és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Nusoka

Korcsoport: < 18
2019. március 24.

Vegyesek az érzelmeim. Nem pont ezt akartam megvenni, de a gyógyszertárban egy kedves ismerős ajánlotta, szóval erre esett a választás. A szaga egyszerűen rémes, már-már megszokhatatlan. Az összetevői viszont kifejezetten jók. Amíg szedtem, néha előfordult émelygés napközben, talán másfél levelet tudtam megenni belőle, mire rájöttem, hogy ez okozza. A hajam viszont nőtt, na nem sokat, hiszen nem a csodát vártam ettől a másfél levéltől, de két hét alatt talán 2,5 cm megvolt. Nem jutottam dűlőre a maradékkal, a DM-es hajvitamin szagmentesen is nyújtotta majdnem ugyanezt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 24.