Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   180 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: manooo, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   180 db
Lelőhely:   Gyógyszertárak
Kategória:   Egyéb

Hajhullásra és a bőr különböző problémáira ajánlott készítmény. A termék szárított, inaktivált sörélesztőből B1- és B2-vitaminok hozzáadásával, adalékanyagok nélkül készül. A hozzáadott B1-vitamin jótékonyan egészíti ki az élesztő élettani hatásait. A sörélesztőt úgy is nevezhetjük, mint fehérje-, ásványi anyag-, aminosav és szerves vas forrása, B-vitaminok tárháza. A szervezet megfelelő B-vitamin ellátottsága hozzájárul a szép haj, az ép körmök és az egészséges bőr megőrzéséhez.

Összetevők: szárított inaktivált sörélesztő (369,8mg/tabletta), tiamin-monohidrát, riboflavin.

Tviki993

2020. január 30.

Végig szedtem egy 180 db-os dobozt, napi 4-5 db-ot átlagban és egy centit sem nőtt a hajam , nem lett sűrűbb és babahajam sem lett több.
Igazából semmilyen hatását nem érzem.
Október óta ugyanannyi a hajam hossza, ha valakinek van valami ötlete , hogy mitöl nőne szívesen fogadnom!
Ez sajnos nekem nem vàlt be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Igazából semmilyen hatását nem érzem.
Ez sajnos nekem nem vàlt be :(

Vivien2011

2019. október 8.

Hajhullásra és hajnövesztésre vásároltam eredetileg, viszont szerintem a körmeimre sokkal jobb hatással volt, azok szépen megerősödtek, a hajhullásomat is megállította, viszont az arcom olyan pattanásos lett tőle, mint amilyen még soha nem volt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Wicki

2019. május 28.

Hajhullásra kezdtem el szedni, 2 héten belül meg is állította! Nálam nem okoz erősebb étvágyat. A második doboznál tartok (180tbl), napi 6 szemet veszek be és jelentősen dúsabb lett a hajam, a körmöm is jobban nő tőle. Megvagyok elégedve a termékkel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Bia993

2019. január 10.

A hajnövesztés volt vele a célom és segített is benne. Többen megdicsérték, hogy mennyit nőtt a hajam. A 90 db-osat szedtem, de most tervezem újravenni. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

honey91

2018. november 16.

Nálam bevált, nagyon szépen és észrevehetően nőt tőle a hajam és a körmöm is. Látványosan! Természetesen nem kell azt gondolni, hogy 5 centiket hetente..de 2 hetes lenövés már egy ujjnyi volt :) Újravenném,de sajnos nem volt az üzletbe amikor elfogyott nekem, úgyhogy az INTERHERB SÖRÉLESZTŐ TABLETTA Magnéziumos változatával folytattam a kúrát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Hecate

2018. április 29.

Én B-vitamin tartalma miatt szedtem, ugyanis az eredeti élesztőt képtelen vagyok megenni az íze és a szaga rosszullétet okoz nekem. Ezt bírtam fogyasztani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Melka

2017. október 21.

Erős hajhullás miatt kezdtem el szedni a sörélesztő tablettát, sikeresen helyt állt. Nem nőtt tőle gyorsabban a hajam, de nem hullt tovább csomókban, mint előtte. Pár hét után megállapítottam, jó döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Felis81

2017. augusztus 2.

Régebben szedtem élesztő tablettán, igaz nem ezt a márkát, de a másik sajnos megszűnt. Az itteni vélemények alapján döntöttem ez mellett, és nem bántam meg.
Kb 3 hete szedem (napi 6 szemet), a körmöm másfél hét alatt majdnem 2 mm-t nőtt. A hajhullásom nem múlt el, viszont mintha a hajam is gyorsabban nőne, bár azt nem tudom, hogy az élesztő tablettának, vagy az Alpecin Koffein samponnak köszönhetem e. De ha csak a körmömre hat, már akkor is megérte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Craftastic

2017. július 5.

Mikor az első dobozt kinyitottam és beleszagoltam, azt hittem kutyakaját kaptam.. :D Úgyhogy sokáig álldogált a polcon, de aztán csak rávettem magam hogy mindennap bevegyem és rájöttem nem is olyan szörnyű ez. :D Most már mindig van belőle itthon egy dobozzal. Ha érzem, hogy elkezd hullani a hajam rögtön elkezdem kúraszerűen szedni 1-2 hónapig. Én csak napi 2 tablettát veszek be, ha rossz a helyzet akkor 4-et. Most is 4-et szedek épp, de észrevettem, hogy a vállamon jött ki pár csúnyább mély pattanás, pedig ott nem szokott. Nem tudom ennek tulajdonítsam-e. Ettől függetlenül szeretem, nagyon olcsó és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

suxxx94

2017. június 1.

Másfél évig szedtem folyamatosan.A hajam nem letterősebb,nem nőtt gyorsabban és ugyanúgy hullott marokszámra mintha nem szedtem volna semmit.Többet nem veszek ilyen vackot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.