Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   250 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorika11, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   250 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Étrend-kiegészítő sörélesztő tabletta biotinnal, rézzel és szelénnel a bőr és a haj normál állapotának fenntartásáért.

Összetevők: sörélesztő, maltodextrin, csomósodásgátló anyag, szilícium-dioxid, réz (ii) szulfát, nátrium-szelenit, d-biotin, nyomokban glutént tartalmazhat