Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2021. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"100%-osan hidratálja, ápolja és tápláló összetevőkkel látja el a bőröd. Ránctalanító hatásának köszönhetően használata után simább, üdébb, ragyogóbb és élettel telibb lesz az arcod!"

4 db-os Bulgarian Rose Water Facial Mask csomag - új, bontatlan
Ár: 2000Ft / 4 db-os csomag , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)