Biossance

Ár:   $72   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2019. szeptember 4.

Ár:   $72
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Rózsaolajat tartalmazó szérum amely segít javítani a bőr fakóságán és egyeletlenségén. Hidratáló, a C vitamin pedig segít a pigmentfontok halványításában.

Ár: 7899 , Eladó: perhaps22

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Madi

2023. május 9.

Az esti arcápolási rutinom utolsó lépéseként használom. A pipettája rövid, de így is elég egy teljes adag arcra és nyakra is. Az olaj színtelen és nagyon könnyű, majdhogynem vízszerű. Isteni rózsaillata van, mintha az igazi virágot szagolnád.

Két hónap után túlzottan nagy változást nem látok, körülbelül ugyanolyan puha és hidratált utána az arcom, mint a megszokott Noni Glow olajjal, amivel ráadásul árban is majdhogynem teljesen megegyezik. A másik talán egy fokkal gazdagabb, ez tapintásra is "szárazabb", ha összedörzsöljük az ujjaink között, hamarabb eltűnik. Ettől függetlenül mindent hoz, amit elvárnánk egy arcolajtól, semmi negatívumot nem tudok felhozni, irritációt egyáltalán nem okozott, mondjuk nem is számítottam rá, hogy fog. Az extra C-vitamin benne jó dolog, bár végeredményét tekintve én nem látok különbséget, persze fontos megjegyezni, hogy én minden nap használok C-vitaminos szérumot, így valószínűleg azért nincs látványos különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 9.

lulley93

2020. július 21.

Jaj, az a rozsaolaj de kar, hogy benne van, pedig tokeletes lehetne. Konnyed, szinte vizszeru olaj, nem tul gyorsan szivodik be, jol lehetett keverni hidrataloval, de az illatanyag miatt testre hasznaltam el vegul, oda meg a luxus netovabbja ilyen aron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.