Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogéria, patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   drogéria, patika
Kategória:   Testápolás

24 féle gyógynövényből készült gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és szakirodalmi adatok igazolják. A hatóanyagai a hagyományos népi orvoslásban régóta használatos keverék emésztési zavarok enyhítésére. A keserűanyagok és az illóolajok elősegítik az emésztőnedvek termelődését és az epehólyag ürítését. Az illóolajok megszűntetik a teltségérzetet, puffadás és bélrehenyesség enyhítésére ajánlott.

Használat-adagolás:
Belsőleg: enyhe emésztési zavarok, mint pl. teltségérzet, puffadás és bélrenyheség enyhítésére ajánlott. Naponta 2-3-szor 1 teáskanálnyit (~ 5 ml) hígítatlanul ill. vízzel vagy teával bevenni.

Külsőleg: vérkeringést elősegítő hatása miatt bedörzsölésre és borogatásra alkalmas.

Összetevők:
Zedoária Gyökér (Curcuma Zedoaria, Radix),  Orvosi Angyalgyökér (Angelica Archangelica, L., Radix),  Manna (Fraxinus Ornus L., Exudatum),  Teriák (Electuarium Aromaticum Theriacum),  Mirrha (Commiphora Molmol Engler),  Bábakalácsgyökér (Carlina Acaulis L., Radix),  Tárnicsgyökér (Gentiana Lutea L., Radix),  Szerecsendió (Myristica Fragrans Houtt., Semen),  Igazi Édesgyökér (Glycyrrhiza Glabra L., Radix),  Vidrafűlevél (Menyanthidis Trifoliatae Folium),  Orvosi Kálmos Gyökér (Acorus Calamus L., Radix),  Kínai Csillagánizs Termés (Illicium Verum Hooker Fructus),  Kuraszó Perikarpium (Aurantii Curacao Pericarpium),  Fehérüröm Virágos Hajtás (Arthemisia Absinthium L., Herba),  Keserű Narancshéj (Citrus Aurantium L. Ssp. Amara, Epicarpium Et Mesocarpium),  Szegfűszeg (Syzygium Aromaticum L., Flos),  Örvénygyökér (Inula Helenium L., Radix),  Kubéba Termés (Piper Cubeba L., Fructus),  Benedekfű (Cnicus Benedictus L., Herba),  Gyömbér Gyökértörzs (Zingiber Officinale Roscoe, Rhizoma),  Galangálgyökér (Alpinia Officinarum Hance, Radix),  Ökörfarkkóró Virág (Verbascum Thapsus L., Flos),  Ezerjófű Virágos Hajtás (Centaurium Erythraea Rafn., Herba),  Édesnarancs Perikarpium (Citrus Sinensis L., Pericarpium),  Illatos Cickafarkfű (Achillea Moschata Wulf., Herba),  Nősziromgyökér (Iris Germanica L., Radix),  Tisztított Víz,  Alkohol (40 V/V %),  Karamell (E150 D),  Racém Kámfor (Camhpora Racemica),  Édesgyökér Száraz Kivonat (Liquiritiae Radix),  Orvosi Kálmos Desztillátum (Calami Radix),  Invert Cukor,  Glycerin,  Metil-P-Hidroxibenzoát,  Propil-P-Hidroxibenzoát

tonic

2019. április 14.

Millió dologra jó, szuper ,mindig van itthon,ezt a fajtát szeretjük jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Millió dologra jó, szuper ,mindig van itthon,ezt a fajtát szeretjük jobban.

Mundow

2016. január 4.

Nagyon meghozta az étvágyamat, amire semmi szükség nem volt. Az üveg felénél jöttem rá, hogy őmiatta vagyok állandóan éhes. Az üveg második felét már csak szigorúan este lefekvés előtt a teába keverve fogyasztottam.
Más hatást nem vettem észre. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Más hatást nem vettem észre. Nem veszem újra.

blackcat00616

2015. november 4.

Gyomorpanaszaim miatt szoktam inni, mikor a (refrux) savam miatt már nagyon ég a gyomrom vagy ha felpuffadok (műtétem végett elég gyakori).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

bugosgizi

2015. június 6.

Az én mamám ezt ilyen multifunkciós módon használja. Ha megkarmolja a macska vagy kijön egy pattanása, fáj a foga... Szóval ami adódik arra ráteszi.
Ha rajtam lát valamit egyből hozza kis vattával és már intézkedik is. Nekem is eddig bevált. Kicsit szárít és azért ezt figyelembe kell venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

grizus

2015. május 16.

Csúnya, nem gyógyuló gyulladt körömágygyulladásra raktam, eredmény: nagyon csúnya ekcéma. Gyulladásra tehát külsőleg nem ajánlom, de valami egyébbel - rózsavíz, almaecet - keverve tonikként jó lehet. Viszont belsőleg gyomorfájásra kiváló. Ezért nem is pontozom le, csak tudni kell, mire használuk és mire nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

kissbarbara1990

2014. május 6.

Univerzális lötyi az egyszer biztos :)
Fog és íny bántalmakra, torokfájásra, csípésekre, horzsolásokra, égésre, pattanásokra, légúti nyavalyákra......
5*-nál nem kaphat kevesebbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Univerzális lötyi az egyszer biztos :)
5*-nál nem kaphat kevesebbet!

fanni413

2014. április 30.

Mama mindig mindenre ezt használta, meg a körömvirág krémet. Bármi bajunk volt, jött a svédcseppes vattával, és begyógyult a seb, nem viszketett a szúnyogcsípés, nem fájt a pocak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Kiscsillag5

2014. április 30.

Kiskoromban anya az ütések által okozott kék foltjaimra mindig svéd cseppes borogatást tett. Így sokkal hamarabb felszívódtak. Eléggé eleven voltam, sokat estem, mindig tiszta kék folt volt a lábam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

momóka88

2014. február 20.

Kisebb vágási heget tüntetett el a felkaromról,ami egy kisebb baleset miatt keletkezett. Arcra még próbáltam,de szárít eléggé karomon is, utána körömvirágos krémet kentem rá egy keveset. Férjemnek a fogát kezeltük vele,szépen összehúzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

bejus89

2014. február 6.

Régi gyerekkori szép emlékek fűznek hozzá, már amennyire egy rózsabokorba való beesés az lehet! :) Mamám mindig ezzel kenegette be az eset után a sebeimet! :) A mai napig ezt használom, bár az útmutatója szerint nem ajánlják sebekre (én használom és használ!), de pl. szúnyogcsípésre is nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.