Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2013. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Fogfehérítő hatású fogpor enhe menta ízzel

Használata: szórja nedves fogkefére.

bogibooo

2013. január 29.

abszolút kellemes és diszkrét citromos-mentholos illat és vakítóan fehér fogak. Anyukámnak még a fogkövet is leszedte a fogáról ez egyébként a "mellékhatás", én ilyesmi kövek híján nem tapasztaltam. Imádom.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene

Kaolin 0 0