Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: se98, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Színfokozó kötés erősítő pakolás a hidegszőke hajra. Pigmentált hajpakolás, mely hidratálja a haja és kötéseket képez a hajszálak belsejében. Élénkíti a hidegszőke tónusokat, világosítja a melírozott és tompa szőke színeket, erős és egyenletes hajszerkezetet biztosítva. Az egészséges, fényes hajért. Hetente egy alkalommal használja. Nedves hajra vigye fel, hagyja hatni 5-10percig, majd alaposan öblítse ki.

arizona07

2021. május 22.

Lila hamvasító pakolás, és nem a hagyományos drogériás szinten. Kevés kell belőle, ha kicsit több sikerül vagy hosszabb ideig van fent picit zöldes árnyalatúvá tudja tenni a szőke hajat, de kétségtelenül hatásos. Nem szárít (ami szerintem a legnagyobb előnye) bár én tuti ami tuti teszek még rá keratinos pakolást utána. Amit tudni kell, hogy ilyen kádban ülős, "csak felkened és nembaj ha a válladon pihen" stílusra nem feltétlenül jó, ahogy a dobozra is rá van írva irritációt okozhat. Ilyen égető érzést tapasztaltam a hátamon, illetve ahova lelógott a hajam, így javaslom feltűzni amíg fent van, és külön leöblíteni. Valamit valamiért:) Én nem vettem észre hogy világosítana (bár titkon reméltem), viszont sokáig elég lesz, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

SzaSza1224

2021. április 29.

Még csak 3 alkalommal hasznàltam, de egyszerűen imádom. A hajam nagyon puha lesz tőle, később zsírosodik. A tincseim pedig minden alkalom után nagyon szépen világosodnak. Én fixen újra veszem majd!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

laanyka

2021. január 29.

Ez a termék isteni..nekem nagyon jól karbantartja a hajmas szőke hajamat. Egy alkalommal kevés is elég, szóval nem fogy villámgyorsan. Feltétlenül újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

tothkitti91

2019. március 27.

Webshop-os rendelés során véletlenül került a csomagomba. Én a "minden szőke" termékeket használom, de azt gondoltam nagy baj nem lehet abból, ha ezt az egyet elhasználom. Talán minimáloisan világosítja a hajamat, de annyira nem feltűnő. Mondjuk nekem alapból elég világos a hajam. Minden más szempontból tökéletes, úgy mint a többi termék ebből a családból. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.