Egyéb

Ár:   £1.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SzTellsIt, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   £1.50
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Kollagénnel gazdagított formulájának köszönhetően segíti a pillák volumenjének növelését.

SzTellsIt

2016. december 14.

Angliában vettem, nagyon felcsigázott, hogy kollagénes. Szilikonkeféje van, ezt én szeretem. Viszont sajnos volumennövelő hatást nem vettem észre. A kefével nehéz elérni a belső pillákat. Azért nem adtam két csillagot neki mert jó az ára és szerintem egy sima, rohangálós hétköznapra teljesen megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.