Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Multifunkcionális homeopátiás krém, amely gyógyítja, védi és nyugtatja a száraz, repedezett bőrt. Gazdag textúrája különösen alkalmassá teszi a kipirosodott, irritált orr és a cserepes ajkak kezelésére - nehéz, zsíros érzet nélkül.

Cofi1234

2022. december 16.

Én nagyon csalódott vagyok. Új formulaja van ami “100% növényi eredetu”. Ehhez képest a 3. összetevő az alkohol. Egyébént köze nincs a régi formulához. Ajakra vettem és kb 30 mp alatt kiszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 16.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 18.

A legjobb ajakápoló, és megfázáskor is jóé használható, nem csípi a kiszáradt bőrt. Kár, hogy itthon nem lehet kapni, én külföldön szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 18.

Azaleeh

2020. január 18.

Nagyon szeretem, a legjobb a cserepes ajkakra és a nátha idején kiszáradt orra. Külföldről rendelem a soin-et-nature.com oldalról
A párom is rendszeresen használja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

A párom is rendszeresen használja!

Moringa

2019. szeptember 5.

Egy mondattal jellemezném: Az Univerzum legjobb ajakápolója. Külföldön vásárolom vagy hozatok magamnak, de igazság szerint bármeddig elmennék érte. Egyszer néhány hónapig nélkülöznöm kellett és semmivel nem tudtam pótolni ami megközelítené a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Emolliensek: Vaselinum Album

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.