Egyéb

Botox-Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A plasztikai sebészetben 1989 óta alkalmazott ránctalanító kezelés, mely ma az egyik leggyakrabban alkalmazott plasztikai sebészeti beavatkozás.

A kezelés során blokkolják a mimikai izmokat az ún. botullinum toxin tisztított és higított formájával.

A botoxot használják az izzadás kezelésére is.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 40 000 Ft-tól

Luiselotte

2021. április 16.

Hosszas keresgélés után végül egy kedves, fiatal , második generációs plasztikai sebészhez jelentkeztem be akinek van saját és az édesapjával közös praxisa is.
Nagyon tetszett a részletes tájékoztatás, mind magáról a kezelésről, a lehetséges mellékhatásokról, az összes kérdésemre választ kaptam, készültek előtte-utána fotók is, valamint kaptam kezelőlapot ahol bejelölte, hogy hová és mennyi és milyen anyagot adott be.
Nekem egyelőre semmi drasztikus nincs a fejemen, a homlokomon láttam elkezdődni hajszál vékonyan a ráncosodást és a két szemem között is már látszik az Adidas jel ha mérges vagyok, így ez a két terület lett kezelve. Maga a művelet nekem fájt pedig magas a fájdalomküszöböm , gondolom ez teljesen egyéni érzékenység kérdése, ki lehetett bírni, kaptam egy stresszlabdát a kezembe azt szorongattam .
Az eredmény pedig sima homlok , megmaradt mimikával, kifejezetten ilyen finom munkát kértem, inkább megyek többször ha kell ,de nem akarok viaszbaba lenni.
Árat tekintve : 60 ezer Ft volt a két terület, nem tudom meddig fog tartani a hatása , erről majd később beszámolok.
A kezelést mindenképpen ajánlom , érdemes akkor menni amikor még nem tört be a bőr , így szebb eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Dév

2021. április 2.

50 éves leszek, szerencsés genetikával vagyok megáldva, állítólag 10 évet letagadhatok. Mondjuk teszek is érte, soha nem dohányoztam, sokat és elég erőteljesen sportolok, nem eszem sokat stb. De nem is vagyok aszkéta és nem az életmódomra való koncentrálás körül pörgök. Viszont elég hiú vagyok. Halványabb ráncaim a homlokomon és a szemöldököm között vannak, és ugye a ráncokat már nincs az a krém, ami eltűnteti. Így kezdtem el nézegetni a lehetőségeket, olvastam fórumokat és bejelentkeztem egy jónevű dokihoz, akire 3 hónapot vártam. Aztán a kocka el volt vetve, kicsit paráztam, hogy most csinálok magamból szörnyeteget. :-)
A hatás szuper természetes, az orvos nem is adott nagy adagot, és külön figyelt rá, hogy úgy adja be, hogy véletlenül se essen le a szemöldököm.
Amikor megkérdeztem a férjemet és fiaimat, észrevesznek-e valamit, akkor csak lestek...:-) Aztán azt mondták, hogy tényleg simább, kipihentebb az arcom. Nekem nagyon tetszik, a mimikám abszolút megmaradt, semmi természetellenes nincs az arcomban, csak valahogy szebb...
Nekem megéri 4-5 havonta a 90.000 ft-ot. Ezt persze mindenki maga dönti el.
Én örülök, hogy rávettem magam.
Egyébként a klinikán mellettem huszonévesek lányok kérték a beavatkozásokat, feltöltéseket, ezen azért elgondolkodtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

Nekem megéri 4-5 havonta a 90.000 ft-ot. Ezt persze mindenki maga dönti el.
Én örülök, hogy rávettem magam.

riatai

2021. február 21.

Eljött az idő, amikor már nem tűrt halasztást a dolog és ki kellett próbáljam. (két hete voltam, azóta "beállt". )Egy dolgot bánok....Hogy nem próbáltam hamarabb. Mit össze kínlódtam mindenféle ránctalanítokkal, mennyi "árokzsírt" nem kentem már magamra.... A botox hatása valami csodás....Mínusz 5-10 év. Homlok, glabella, szemkörnyék. Azért persze nem olyan lett a homlokom, mint egy 10 éves gyereké, de legalább természetesnek tűnik. És tévedés. Maradt mimikám. Közel nem olyan mértékben, mint amilyen előtte volt. Hat hónap múlva megyek újra. Idővel már egyre ritkábban kell. Közben még egy hyaluronos nasolabiális vonal feltöltés is lesz. De én már így is tök boldog vagyok. Mivel a szemöldök felé is kaptam néhány szúrást, finoman emelt egy picit a szemöldökömön. Nem lett tőle csodálkozó tekintetem, nyugi.... :D Az áráról: megfizethető. Gondolom sokan esünk abba a hibába, hogy mindenféle drága krémet megveszünk, ami ráadásul nem is használ. Én csak ajánlani tudom.....Száz csillag....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Vikkkinca

2020. november 11.

5 éve szuratom, 6 havonta- nagyon bevált-mérges ránc(glabella),szemkörnyék,szemöldök környék,és néha 1-2 szuri a homlokba...de ezeket a doki dönti el,ő a szakember)!
Nekem senki nem vette észre csak a pozitív a hatását (nem szabad túl tolni)...csak azt kapom vissza a környezetemtől-hogy de megfiatalodtál!nyaralás?pihenés?

Szúrás nem fájdalmas-nagyon vékony tűvel adják be.Utána kisebb puklik lesznek (kb mint a szúnyogcsípés),de ezek pár perc alatt szépen eltűnnek.Hatása kb 7.dik nap kezdődik,és 14.dik napon már végleges....mondhatni beáll...vagy inkább beüt.Ha esetleg nem az az eredmény amit a doki ígért,akkor vissza lehet menni -általában ingyen korrekcióba megszúrják újra.

Szurik után egy hétig nem javasolt a szoli,szauna,nap...szóval ne érje a területet meleg,valamint a kozmetikus (nem szabad masszírozni,nyomkodni). Én általában 5 napig a sportot is hanyagolni szoktam,és a napi arcápolási rutinból is kihagyom a krémek bemasszírozását. Véleményem szerint 40 év fölött receptre ingyenesen kellene felírni a nőknek :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 11.

Reci81

2020. március 21.

Nekem csodaszer, de csak a Dysport, hiàba elsödlegesen izzadàsra hasznàlatos, a nagy molekolasulya miatt. Bàr az is igaz, hogy egyre több orvos hasznàlja, pontosan a tartosabb hatàsa miatt, és profinak, vagy specialistànak, nem nehezebb a hasznàlata, mint a Vistabelnek. 33 éves korom óta volt már mély mérges, illetve kezdődő homlokráncom és valósággal eltüntette öket mert leszoktat az erős mimikáról. Amikor fokozatosan elmúlik a hatása ami nálam úgy 6-8 hónap, sem térnek vissza a ráncok mint amilyenek voltak. Nyilvàn azért ismételni kell. Nekem ez àtlag 7-10 honap.A kor elörehaladtàval nem elönyös, ha ugynevezett rejtett szemhéjad van mint nekem(àzsiai), illetve az amugy is a korral megereszkedö szemhej nem igazàn jobaràt vele.:) hiszen lejjebb csuszhat kissé a homlokod a kezelést követö elsö idökben. Nekem is lassan aktuàlis lesz a szemhéjplasztika, csak még nem mertem belevàgni. Azonban legközelebb csak a mérges ràncom irtàsàra fogok anyagot kérni :) mert a vizsszintes ràncaim eltüntek, pedig màr 70-80 szàzalékos a homlokom mozgàsa.

A saját véleményed nem értékelheted!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

A saját véleményed nem értékelheted!

timike007

2019. augusztus 9.

Közel 10 évig botxoltattam a homlokom és a szemöldök közötti mély ráncot,mivel sokáig erősen rövidlátó voltam,nem figyeltem rá,és így maradt.A felszíni kisebb ráncocskákat szépen símítja,de mélyekbe kell hiarulonos töltés is,így nagyon szép lett.Pár éve nem veszem igénybe a kezelést,mivel a szemhéjam már enyhén petyhüdt,bár még nem vészes,(1-2év és műtét!).A botoxolt homlokom ugyanis érdekes módon "lenyomta "a szemhéjam,még lejebb csúszott.A barátnőmnél szintén.A doktornő profi,igyekezett feljebb beadni,de akkor azt az egy ráncot rángattam a szemhéjam felett,ami hülyén nézett ki.Így maradt a hiarulonos töltögetés,és a bioszál behúzás,amit nagyon szeretek.A szemöldök közé 3 db függőlegesen+1 vizszintesen,ami fogja a többit,nagyon szép ,és tart rendesen.Az arcom "lógni akaró" részébe is húzattam pár db-ot(5-10-ig).Teljesen jól működik,tart,+állítólag serkenti a bőrt a kollagéntermelésre.Árban,"fájdalomban" ugyanott vagyok.Visszatérve a botoxra:érdemes ,mert nem mélyültek el a ráncaim,sima a bőröm.Persze az arcápolási rutin is fontos:C-vitamin,hiarulon,peptidek,antioxidáns minőségi kozmetikumok(én Niodot ,Ordinaryt használok),fényvédő,napszemüveg,akár télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Milka

2019. augusztus 7.

48 éves vagyok, szerencsére alig ráncos, kivéve a glabella területét, ( szemöldök közötti, ún. haragos ránc ) de ott aztán ipari méretű, mélyen bevésődött borzalom tanyázott. A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem önmagában a botox nem is hozott tökéletes eredményt, viszont némi hyaluron töltést követően már csak egy halvány, alig észrevehető vonalka maradt. A kezelés nem teljesen fájdalommentes, de egyáltalán nem vészes, illetve apró dudorok jelennek meg a szúrások helyén, amik 1-2 nap után el is tűnnek. Nekem bevált, így őszinte szívvel ajánlom mindenkinek, aki szükségét érzi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 7.

asdf27

2017. december 27.

én is a mérgesráncot botoxoltatom. nagyon stresszes a munkám, és eljutottam oda, hogy álmomban is ráncoltam a homlokomat. Amivel érdemes számolni, hogy beadás után 6 órán át nem lehet lefeküdni, szóval érdemes az időpontot úgy kalkulálni. Az első botoxnál 2-3 napig olyan érdekes érzése van az embernek, mintha egy háromszögletű fémlapot nyomnának a homlokára, és még a feje másik oldalán, a szeme körül is érzi, hogy valami húzódik. utána megszűnik a kellemetlenség, és a következőnél már semmit nem érez az ember. én 6 havonta csináltatom újra. nagyon jó, teljesen megszűnt a ránc, nincs természetellenes hatása sem.
Személyes véleményem, hogy a ránckrémektől nem lehet várni, hogy a sokévi húzogatás után majd eltűnnek a ráncaink, főleg akkor nem, ha valakinek már a bőrén az arcizmok nyugalmi állapotban is látszódnak a ráncok.

ps. kellemes mellékhatás, hogy megszűntek a migrénjeim is. Eddig Advil nélkül sehová nem indultam el, most pedig nagyon ritkán kb 4 havonta egyszer ha fáj a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Sz. Csilla

2017. május 18.

Pár pici tűszúrás volt, 9egység 18ezer forintért az olivamed klinikán a két szemöldököm közé. Pár nap telt el azóta és a párom két reggel is megállapította, hogy milyen szép vagyok, illetve anya is, hogy szép az arcom. Ez köszönhető egyrészt annak, hogy pár hete voltam egy fraxel lézeres kezelésen, de ez szerintem nem biztos, hogy annyira látványos. Inkább jelenti azt, hogy nem ráncolom a homlokom beszéd közben és az erős napfényben, mint eddig. :) Nagyon szuper, nem mondtam el milyen kezelésen voltam, senki sem fogja észre venni, csak, hogy fiatalosabb vagyok. :) Még nincs maradandó ráncom ott, de nyáron tuti megint sokat ráncoltamvolna és lassan megmaradna a nyoma tartósan is, ezért fontosnak tartottam időben elkezdeni. Nagyon tetszik az eredmény, csak ajánlani tudom!

Update: fontos észrevétel. Eddig midig napszemcsit hordtam kint, hogy ne ráncoljam a homlokom a fényben. Most bátran mentem ki és örültem, hogy nincs mérgesráncom . De mivel érzékeny a szemem a fényre, most más módon kezdtem ráncolni. Nem homlok izmok által, hanem az alsó szemhéjammal hunyorogtam. Ennek az eredménye már egy hónap után látható! :( Ráncos lett a szemem. Rá se jöttem volna, hogy ettől, ha nem olvastam volna erről egy fórumon. Szóval napszemüveget továbbra is ajánlott hordani és nem hunyorogni. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Ryana

2017. március 30.

Nagyon bevált. Évente kétszer szoktam kérni, két-két részletben (köztük egy hónappal), mert ha egyszerre kapom, nagyon beödémásodok. Így nem okoz problémát. Kb öt éve használom, azóta a glabella nem mélyült. Nem kértem még bele feltöltést, csak botox-szurit. Sajnos Anyutól örököltem a hajlamot, hogy a haragos ráncok a szemöldökeim közt erősek, de botox-szal szépen kordában lehet tartani. Akinek beduzzad, inkább kérje pár hét szünettel két adagban, így is jó.
Nem merevíttettem le teljesen, megmaradt a természetes mimikám. Szerencsére találtam olyan bőrgyógyászatot, ahol profin és megfizethető áron végzik. Érdemes jól körülnézni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.