Egyéb

Botox-Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A plasztikai sebészetben 1989 óta alkalmazott ránctalanító kezelés, mely ma az egyik leggyakrabban alkalmazott plasztikai sebészeti beavatkozás.

A kezelés során blokkolják a mimikai izmokat az ún. botullinum toxin tisztított és higított formájával.

A botoxot használják az izzadás kezelésére is.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 40 000 Ft-tól

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Edina000

2022. április 10.

Holnap( április 11) lesz két hete hogy voltam botox kezelésen. A glabella ráncba kértem az injekciót illetve a homlokomban. Két függőleges ráncom volt a szemöldököm közt az egyik teljesen elmúlt viszont a másik ugyanúgy ott maradt, a homlokom szintén jó lett szebb és simább lett. A másik függőleges ránc már nem is fog elmúlni? 40.000 ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

Aliz79

2022. március 17.

Legelső bejegyzés:
Én viszonylag rövid tépelődés után szántam rá magam (nem nagyon volt mit mérlegelnem, a ránc ott van, kész, nem fog elmúlni, ennyi). 2021.nov.12-én volt a beavatkozás, ami kb. 3 percig tartott (B*rs*ny klinika), minimálisan fájt (sima tűszúrás).
Egyelőre semmi eredménye, emiatt pedig már síkideg vagyok (most vagyok 5. napos, azt írja a tájékoztatójuk, hogy 12-36 óra múlva kezdődik a hatás..hát semmi.)
Rettentően erős, mély, bevésődött ránc van a 2 szemöldököm között, oda kértem a botoxot.
Hiába van leírva, hogy idő, mire kiépül a hatása, azt hittem, hogy azért 5 nap után már látok valami eredményt, de semmi.
Szóval egyelőre teljes pénzkidobás, de próbálok nem pánikba esni, mert mindenhol azt írják, hogy 14 napig legyek türelmes. Remélem, kibírom addig, mert már így az 5. nap után úgy érzem 0 türelmem van.
....az idő telt, múlt, eltelt 14 nap nulla, azaz nulla eredménnyel....semmi nem történt, ugyanúgy ráncoltam, mint azelőtt....

2. bejegyzés:
Na, letelt a 2 hét, amíg türelmesnek kellett lennem...., mivel zéró hatása volt, 2 hét után elmentem újra a klinikára, reklamáltam (kultúráltan!) kaptam újra egy emeltebb dózist (vagy üres sóoldatot, ez ugye sose fog kiderülni, hisz én nem láttam, mit szívott fel!!!).
Teljesen hatástalan volt ez is....újabb 2 hét várakozás...ami az őrületbe kergetett....

3. bejegyzés:
Ezután is felkerestem a klinikát, most már harmadszor: a rövid összegzés az, hogy annyi volt a reakció a klinika részéről, hogy bár kifizettem a 60 ezer forintot, vissza nem kapom, szóba se jött ez, ment a mismásolás, hogy így meg úgy, jó ez...belém akarta beszélni az orvos, hogy jobb lett, stb....akkorát ráncoltam ott előtte, hogy lefagyott a bárgyú mosoly az arcáról...hülyének akart nézni...
Akkora a mérgesráncom, hogy 3 ember összesen nem tud ekkorát ráncolni,kb 5 cm hosszú és mély.
Soha, egyetlen pillanatra sem volt minimális javulás sem...abban sem vagyok biztos, hogy valóban megkaptam a hatóanyagot, mert semmi mellékhatást, semmit nem éreztem utána, amiről egy csomóan írnak és nem láttam, amikor az orvos felszívta a valamit a fecskendőbe, mert hátat fordított nekem és ezen idő alatt én már az ágyon feküdtem....szóval inkább abban vagyok biztos, hogy sima, üres sóoldatot kaptam, 60 ezer forintért...

Nagy sz** ez a B****ny klinika, simán átverik az embert.
Lehúzzák 60 ezer forintra, negyed óránként vannak beírva emberek, így könnyű bevételt termelni.....
Szóval, senkinek nem javaslom, hogy odamenjen.

Itt kérek mindenkit, akinek van megbízható, bevált gyakorlata hova menjek, írjon rám....elméletileg Vistabelt kaptam (szerintem sima sóoldattal vertek át), szóval azt nem szeretnék harmadszor is...de lényeg, hogy akinek van bevált helye, kérem, írjon üzenetet! Köszönöm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

Legelső bejegyzés:

2. bejegyzés:

3. bejegyzés:

Nagy sz** ez a B****ny klinika, simán átverik az embert.
Szóval, senkinek nem javaslom, hogy odamenjen.

Feketebarbi

2022. február 28.

A glabella és homlokráncok kezelésére már 4 éve alkalmazom. 6 kezeléssel a hátam mögött van mit megosztanom veletek.
- A legideálisabb akkor elkezdeni, amikor a nap végére már megjelennek a ráncok, de még alvással reggelre kisimulnak. Itt még meg lehet csípni időben a ráncok tényleges kialakulását. A betört, állandósult barázdákat, csak finomítani fogja!
- 5-10 perc, elenyésző fájdalom, egy hét alatt teljesen beáll, a szúrásoknak negyed óra múlva nyomuk sincs.
(Ha továbbra is tudod mozgatni az érintett izmokat, akkor túlhígíthatták a sóoldattal, rossz helyre szúrták, régen bontották meg)
- nekem mindkét forgalomban lévő volt már, semmi pro-kontra, dolgoznak szépen.
- 4 hónapra teljesen blokkolja az izmokat, erre még számolhattok 3 hónapot mire újra aktívan használjátok, mivel leszoktat a mimikáról a blokk időszak. Ezt követően a kezdetleges ráncocska kezdemények is csak 2 hónap elteltével jelennek meg, jól hidratált bőrön később. Azért írom ezt le, mert ha csak évente egyszer engedheted meg magadnak, akkor is ég és föld lesz a before- after állapot. Szerintem 9 havonta a legoptimálisabb és ha azt nevezzük 100% nak, akkor az évi alkalmazás legyen 90%. Fölösleges sűrűbben!
- Tavasszal a legjobb kérni, szépen beáll nyárra a hatása, a jó kis napsütéses idő nem tud ráncolni rajtunk. Amire megy ki a hatása ősszel már nem hunyorgunk annyit.
FONTOS:
- Csak orvosnál, rendelőben!
- Nekem az 5. lakalommal, epidurális érzéstelenítést követő fejfájást produkált 2 hétre. Ez volt az első alkalom, hogy nem frissen bontotta ki , hanem 2 üveg maradékát használta fel. A következő időpont egyeztetésénél jeleztem, h a mellékhatás miatt, kérem frisset bontson. Hárított, mondta, hogy egyedi, soha nem hallott tünet és miattam nem bont újat, csak ha pont elfogy, amikor mennék. Orvost váltottam, nála nem privilégium az, h frissen kapjam meg.
Azért tartom fontosnak, hogy a fent leírtakat tudjátok, mert annak is 90-120ezer a kezelés akinek nem okoz panaszt és annak is akit gyötör később a fejfájás. Nagy kiszerelést hígítanak fel, ami több páciensre elég. Nem gond, ha egymás után felhasználásra kerül. Az a baj, ha a hűtési lánc megszakad és több napra átpakolgatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 28.

- nekem mindkét forgalomban lévő volt már, semmi pro-kontra, dolgoznak szépen.
FONTOS:
- Csak orvosnál, rendelőben!

Luiselotte

2022. január 7.

2021. Április
Hosszas keresgélés után végül egy kedves, fiatal , második generációs plasztikai sebészhez jelentkeztem be akinek van saját és az édesapjával közös praxisa is.
Nagyon tetszett a részletes tájékoztatás, mind magáról a kezelésről, a lehetséges mellékhatásokról, az összes kérdésemre választ kaptam, készültek előtte-utána fotók is, valamint kaptam kezelőlapot ahol bejelölte, hogy hová és mennyi és milyen anyagot adott be.
Nekem egyelőre semmi drasztikus nincs a fejemen, a homlokomon láttam elkezdődni hajszál vékonyan a ráncosodást és a két szemem között is már látszik az Adidas jel ha mérges vagyok, így ez a két terület lett kezelve. Maga a művelet nekem fájt pedig magas a fájdalomküszöböm , gondolom ez teljesen egyéni érzékenység kérdése, ki lehetett bírni, kaptam egy stresszlabdát a kezembe azt szorongattam .
Az eredmény pedig sima homlok , megmaradt mimikával, kifejezetten ilyen finom munkát kértem, inkább megyek többször ha kell ,de nem akarok viaszbaba lenni.
Árat tekintve : 60 ezer Ft volt a két terület, nem tudom meddig fog tartani a hatása , erről majd később beszámolok.
A kezelést mindenképpen ajánlom , érdemes akkor menni amikor még nem tört be a bőr , így szebb eredményt lehet elérni.
2022.Január
Tavaly tavasz óta tartott az anyag a homlokomban , mostanában vettem észre, hogy mintha engedne egy kicsit. Be is jelentkeztem oda ahová a múltkor is mentem, ugyanabban az udvarias és kedves szolgáltatásban volt részem mint legutóbb. Glabella+ homlok részt kaptam a szemem körül még nem kell kezelés.Készült előtte fotó is, ambuláns lapot is kaptam amin fel lett tüntetve, hogy mit és hova injekciózott be az adjunktus úr. Most kevésbé fájt, bár lélekben már jobban fel voltam rá készülve. Úgy kértem, hogy kicsit emelje a szemöldökömet☺️
Változatlanul ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

2021. Április
2022.Január
Változatlanul ajánlom.

agoca

2021. december 10.

Hyaluron töltésem volt 3 éve, ami nagyon jól sikerült, cserébe nagyon drága volt. Most csak a szemöldökömet szerettem volna emelni egy kicsit. Na, erre sztem a botox alkalmatlan vagy az en orvosom nem volt eleg profi. A szemöldököm elejét a botox injekció megemelte mind a 2 oldalon, de ettől meg jobban lefittyed a külső része és szomorú/öreg tekintetem lett - pont az ellentéte annak amit szerettem volna. Csak abban bízom, hogy gyorsan elmulik a hatása.
Vagy nem botox kellett volna vagy másik orvos, nem tudom eldönteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 10.

Vagy nem botox kellett volna vagy másik orvos, nem tudom eldönteni.

Dév

2021. április 2.

50 éves leszek, szerencsés genetikával vagyok megáldva, állítólag 10 évet letagadhatok. Mondjuk teszek is érte, soha nem dohányoztam, sokat és elég erőteljesen sportolok, nem eszem sokat stb. De nem is vagyok aszkéta és nem az életmódomra való koncentrálás körül pörgök. Viszont elég hiú vagyok. Halványabb ráncaim a homlokomon és a szemöldököm között vannak, és ugye a ráncokat már nincs az a krém, ami eltűnteti. Így kezdtem el nézegetni a lehetőségeket, olvastam fórumokat és bejelentkeztem egy jónevű dokihoz, akire 3 hónapot vártam. Aztán a kocka el volt vetve, kicsit paráztam, hogy most csinálok magamból szörnyeteget. :-)
A hatás szuper természetes, az orvos nem is adott nagy adagot, és külön figyelt rá, hogy úgy adja be, hogy véletlenül se essen le a szemöldököm.
Amikor megkérdeztem a férjemet és fiaimat, észrevesznek-e valamit, akkor csak lestek...:-) Aztán azt mondták, hogy tényleg simább, kipihentebb az arcom. Nekem nagyon tetszik, a mimikám abszolút megmaradt, semmi természetellenes nincs az arcomban, csak valahogy szebb...
Nekem megéri 4-5 havonta a 90.000 ft-ot. Ezt persze mindenki maga dönti el.
Én örülök, hogy rávettem magam.
Egyébként a klinikán mellettem huszonévesek lányok kérték a beavatkozásokat, feltöltéseket, ezen azért elgondolkodtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

Nekem megéri 4-5 havonta a 90.000 ft-ot. Ezt persze mindenki maga dönti el.
Én örülök, hogy rávettem magam.

riatai

2021. február 21.

Eljött az idő, amikor már nem tűrt halasztást a dolog és ki kellett próbáljam. (két hete voltam, azóta "beállt". )Egy dolgot bánok....Hogy nem próbáltam hamarabb. Mit össze kínlódtam mindenféle ránctalanítokkal, mennyi "árokzsírt" nem kentem már magamra.... A botox hatása valami csodás....Mínusz 5-10 év. Homlok, glabella, szemkörnyék. Azért persze nem olyan lett a homlokom, mint egy 10 éves gyereké, de legalább természetesnek tűnik. És tévedés. Maradt mimikám. Közel nem olyan mértékben, mint amilyen előtte volt. Hat hónap múlva megyek újra. Idővel már egyre ritkábban kell. Közben még egy hyaluronos nasolabiális vonal feltöltés is lesz. De én már így is tök boldog vagyok. Mivel a szemöldök felé is kaptam néhány szúrást, finoman emelt egy picit a szemöldökömön. Nem lett tőle csodálkozó tekintetem, nyugi.... :D Az áráról: megfizethető. Gondolom sokan esünk abba a hibába, hogy mindenféle drága krémet megveszünk, ami ráadásul nem is használ. Én csak ajánlani tudom.....Száz csillag....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Vikkkinca

2020. november 11.

5 éve szuratom, 6 havonta- nagyon bevált-mérges ránc(glabella),szemkörnyék,szemöldök környék,és néha 1-2 szuri a homlokba...de ezeket a doki dönti el,ő a szakember)!
Nekem senki nem vette észre csak a pozitív a hatását (nem szabad túl tolni)...csak azt kapom vissza a környezetemtől-hogy de megfiatalodtál!nyaralás?pihenés?

Szúrás nem fájdalmas-nagyon vékony tűvel adják be.Utána kisebb puklik lesznek (kb mint a szúnyogcsípés),de ezek pár perc alatt szépen eltűnnek.Hatása kb 7.dik nap kezdődik,és 14.dik napon már végleges....mondhatni beáll...vagy inkább beüt.Ha esetleg nem az az eredmény amit a doki ígért,akkor vissza lehet menni -általában ingyen korrekcióba megszúrják újra.

Szurik után egy hétig nem javasolt a szoli,szauna,nap...szóval ne érje a területet meleg,valamint a kozmetikus (nem szabad masszírozni,nyomkodni). Én általában 5 napig a sportot is hanyagolni szoktam,és a napi arcápolási rutinból is kihagyom a krémek bemasszírozását. Véleményem szerint 40 év fölött receptre ingyenesen kellene felírni a nőknek :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 11.

Reci81

2020. március 21.

Nekem csodaszer, de csak a Dysport, hiàba elsödlegesen izzadàsra hasznàlatos, a nagy molekolasulya miatt. Bàr az is igaz, hogy egyre több orvos hasznàlja, pontosan a tartosabb hatàsa miatt, és profinak, vagy specialistànak, nem nehezebb a hasznàlata, mint a Vistabelnek. 33 éves korom óta volt már mély mérges, illetve kezdődő homlokráncom és valósággal eltüntette öket mert leszoktat az erős mimikáról. Amikor fokozatosan elmúlik a hatása ami nálam úgy 6-8 hónap, sem térnek vissza a ráncok mint amilyenek voltak. Nyilvàn azért ismételni kell. Nekem ez àtlag 7-10 honap.A kor elörehaladtàval nem elönyös, ha ugynevezett rejtett szemhéjad van mint nekem(àzsiai), illetve az amugy is a korral megereszkedö szemhej nem igazàn jobaràt vele.:) hiszen lejjebb csuszhat kissé a homlokod a kezelést követö elsö idökben. Nekem is lassan aktuàlis lesz a szemhéjplasztika, csak még nem mertem belevàgni. Azonban legközelebb csak a mérges ràncom irtàsàra fogok anyagot kérni :) mert a vizsszintes ràncaim eltüntek, pedig màr 70-80 szàzalékos a homlokom mozgàsa.

A saját véleményed nem értékelheted!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

A saját véleményed nem értékelheted!

timike007

2019. augusztus 9.

Közel 10 évig botxoltattam a homlokom és a szemöldök közötti mély ráncot,mivel sokáig erősen rövidlátó voltam,nem figyeltem rá,és így maradt.A felszíni kisebb ráncocskákat szépen símítja,de mélyekbe kell hiarulonos töltés is,így nagyon szép lett.Pár éve nem veszem igénybe a kezelést,mivel a szemhéjam már enyhén petyhüdt,bár még nem vészes,(1-2év és műtét!).A botoxolt homlokom ugyanis érdekes módon "lenyomta "a szemhéjam,még lejebb csúszott.A barátnőmnél szintén.A doktornő profi,igyekezett feljebb beadni,de akkor azt az egy ráncot rángattam a szemhéjam felett,ami hülyén nézett ki.Így maradt a hiarulonos töltögetés,és a bioszál behúzás,amit nagyon szeretek.A szemöldök közé 3 db függőlegesen+1 vizszintesen,ami fogja a többit,nagyon szép ,és tart rendesen.Az arcom "lógni akaró" részébe is húzattam pár db-ot(5-10-ig).Teljesen jól működik,tart,+állítólag serkenti a bőrt a kollagéntermelésre.Árban,"fájdalomban" ugyanott vagyok.Visszatérve a botoxra:érdemes ,mert nem mélyültek el a ráncaim,sima a bőröm.Persze az arcápolási rutin is fontos:C-vitamin,hiarulon,peptidek,antioxidáns minőségi kozmetikumok(én Niodot ,Ordinaryt használok),fényvédő,napszemüveg,akár télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.