Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Ritalinka, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Illatjegyek: karamella, vanília, ámbra, musk, kókusz, benzoin, fás jegyek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

VickyV

2021. október 1.

Rajtam nem sütis:) az elején van benne egy "szárazság", szerintem ezt az érzetet az ámbra adja. Egy fél óra elteltével nagyon kellemes, nem mű vaníliásba vált át, amit leginkább 3 parfüm keverékeként tudnék jellemezni: Juliette has a gun - Vanilla vibes, L'Artisan- Noir Excuise és Alexandre J.- Zafeer Oud Vanille. Az egyetlen hátránya számomra, hogy nem érzem elég erősnek, és nagyon gyorsan beszippantja a bőröm. (Kókuszt abszolút nem érzek rajta egyébként, bár ahogy látom, ez megint nagyon bőrfüggő:))
Csak a tartósság/intenzitás miatt nem adok rá maxot, de nagyon bejövős🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Csak a tartósság/intenzitás miatt nem adok rá maxot, de nagyon bejövős🥰

kolozsve

2020. október 18.

Az eddigi legjobb sütiillat :)!!! Számomra nem émelyítően édes, hanem az igazi süti. Rajtam finom epres és persze nagyon tartós! A cukorbomba karamell, vanília és kókusz triót megfelelően ellensúlyozzák a fás jegyek. Előbbieket "elmélyíti" a benzoin, az imádott pézsma pedig csak a hab a tortán. Utóbbiaktól van benne egy kis kesernyésség is, de ez az egyetlen hibája, jár az 5 csillag :)! Tényleg gourmand, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.