Egyéb

Ár:   €160   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Durcika, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   €160
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: bergamott, neroli, rózsa

Szívjegyek: jázmin, karamella, vanília

Alapjegyek: borostyán, pézsma, tölgymoha, vetiver

Timi27

2021. augusztus 7.

Egy kis fújóssal sikerült őt tesztelni, megismerni. Az elején nagyon pici rózsa érezhető bergamott nélkül, de már a púder is jelen van, és meg is marad a púder egyes egyedül az összes felsorolt illatjegyből..Rajtam más nem mutatja meg magát .. sehol sincs karamella, enyhe vanília sem.. Elsőre ami beugrott róla, hogy nagyon hasonlít a Montale Powder Flowers-re és a Teint de Neige-re.. és még Frederic Malle Lipstick Rose.. sminkillat...azt hittem, hogy végig marad az erősebb púder illat, mert ezt sokáig tartotta, kb. 1 órán át.. aztán egy óra múlva átment egy lágyabb, enyhén ibolyás, rószaszín babapúder illatba :) pedig ibolya nincs is benne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 7.