Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2016. március 7.

Virágos illatcsaládba tartozik (ribizlilevél, mandarin, bors, vadvirágok, pacsuli, jázmin, rózsa, méz, mandula, pézsma).

HuAnita

2017. december 17.

Kifújáskor nem túl kellemes. Nem egy mai illatról van szó, de ez ne tévesszen meg senkit! A kifújást követő pár perc elmúltával kibontakozik a csodálatos mézes virágcsokor. Nőies, kellemes illat és tartós, nagyon! Kár, hogy nem gyártják már :(
Nagyon szerettem volna kipróbálni és szerencsémre egy kedves Krémmániásnak, illatvarázs*-nak köszönhetően hozzájutottam 5 ml-hez, amit ezúton is köszönök szépen! Kincsként őrzöm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

egyboszorka

2016. március 6.

Az utóbbi időben több Boucheron illattal is közelebbi kapcsolatba kerültem több ( Jaipur Homme ), avagy kevesebb ( Quatre ) sikerrel, erről aztán eszembe is jutottak a régebbi idők Boucheron parfümkéi. Ő a "csodálatos illatok panoptikumának" jeles tagja, merthogy már nem gyártják. Abszolút " érthető, logikus " módon, hiszen egyedi, nagyon jó illat volt. Mézes- virágos, az elején pikáns borsos, de leszáradásában melengető, nőies, nem túl édes gyönyörűség, hasonlítani nem tudnám semmihez sem, inkább azt mondanám, hogy átmenet a Lalique Le Parfum és Kim Kardashian Pure Honey illatok között. Legalábbis rajtam ilyen volt. Egyetemista koromban viseltem ezt is, ha tudom a történet végét, biztosan veszek még belőle. Akkor még naív lélekkel bele sem gondoltam, hogy parfümöket össze- vissza szüntetgetnek, sőtpláne ha még jók is. Initial süllyesztő, de a Boucheron edp még itt tündököl köztünk. Női Jaipur süllyesztő, van helyette Quatre. Nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok, de lehetne már egyszer valahol " jut is, marad is "...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

annama

2013. május 28.

Hú, nehéz, a zsigerekig hatol, szabadulni tôle is nehéz, egyrészt mert nagyon tartós, másrészt, mert újra és újra bele kellett szagolnom, annyira jól éreztem magam tôle. A furcsa csak az, hogy nem tudom megjegyezni. Amint elmúlik a hatása, el is felejtem. Férfi ismerôseimnek eddig nagyon tetszett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

nat_getzeny

2013. április 18.

csatlakozom az elôttem szólóhoz, tényleg ez a legvisszafogottabb, és számomra is a legjobb boucheron illat. nagyon szeretem, bár túladagolni veszélyes, mert igen sokáig megmarad a ruhán, bôrön. inkább szabadtéri, kimenôs estékre való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Corra

2013. február 5.

Szerintem ez a legfinomabb Boucheron illat! Mézes-édes, elegáns, tartós, nagyon-nagyon egyedi, semmihez sem fogható különlegesség. Minden évszakban lehet használni, valóban, Boucherontól ez a legkönnyebb illat talán nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Erzsi73

2011. június 29.

Isteni méz édes illat,nem tudom lehet-e még kapni .A Boucheron illatok többsége nagyon kifinomult és tartós illat.Ez talán a legdiszkrétebb nyári illatuk.Én leginkább a méz,málna mandula illatát érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 29.