Braun

Ár:   5005 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Egyéb

A Braun innovatív ionos hajkeféje simaságot és fényt ad a hajnak és megakadályozza, hogy a haj elektromosan feltöltődjön és össze-vissza szálljon.

zizz89

2021. január 2.

Amióta élek, küszködtem a hajmosás utáni "oroszlánsörénnyel", még most is, mikor már sampont váltottam és nem hajszárítózom. Itt olvastam erről a keféről, aztán tovább kutattam róla a neten. Drágállottam, ezért ajándékba kértem, félve a csalódástól. Frissen száradt fésületlen hajon próbáltam először, ott kell csak igazán a csoda. Óvatosan kellett vele bánnom, mert nehéz dolga volt. A végeredmény látványa nem különbözött egy sima kefe teljesítményétől, így félcsalódottan önigazoltam, hogy végülis nincs csodakefe. AZTÁN! Összekötöttem a hajam és végigsimítottam a copfom! Azt hittem rosszul érzem! Selymesen puha és sima volt a hajam, mint soha még! Következő napi használatnál pedig a sörényforma is eltűnt, úgyhogy megvettük egymást ezzel a kefével. Nem is használok már mást. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Chrissy

2020. április 10.

Megjelenése óta birtoklom ezt a hajkefét, azóta semmi baja, minimalisan kopott meg és tökéletesen működik, pedig utazott is velem sokszor és nem volt kímélve. Más hajkefékhez képest tartós darab, nem görbültek meg a tüskéi és nem jött le, nem kopott le a sörték végén a műanyag bogyó. Több hajkefém is van, ezt használom legtöbbet, meg a Tangle Teezer-t. Tényleg minőségi darab.
Kényelmes a fogása és jó vele fésülködni, valóban nem száll tőle a hajam. Vékonyszálú amúgy, úgyhogy hajlamos rá.
Fényesebb és simább tőle a haj, mivel sok port és szöszt leszed a hajról, hála az ionos technológiának. Gyakrabban is kell tisztítani, mint a kollégáit. Itt kiemelném még egy szuper tulajdonságát, hogy egy pici gomb benyomásával könnyűszerrel eltávolítható a kefe fejéről a párnás rész és ily módon egyszerűen tisztítható. Szeretem tisztán tartani a dolgaimat.

Összességében tehát elégedett vagyok vele. Az ára olyan 10 000Ft körül volt, ha jól emlékszem, megér ennyit, ha azt nézem milyen régóta megvan és semmi baja. Az olcsóbb hagyományosakból sokat selejteztem le, gyorsan amortizálódtak, eltört a nyelük, ferdültek-törtek a tüskéik, lejött a végükről a bogyó és karmoltak, stb. Ez bírja a gyűrődést.

5 csillagot adok neki, mert szerintem az ígéretei közül nem mindet tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

5 csillagot adok neki, mert szerintem az ígéretei közül nem mindet tartja.

Maze

2019. június 16.

Először abban a szalonban találkoztam ezzel a kefével ahova a kozmetikusomhoz járok.
Évekkel ezelőtt volt, még azóta sem vettem meg sajnos, de amikor ott járok és megfésülöm vele a hajam, hát brutális...érezhetően puhább selymesebb lesz a tapintása. Valami mennyei vele fésülködni én így tudnám megfogalmazni :D Nekem nem száll a hajam, de a hajvégem borzasztóan érzékeny..törik, hamar száraz lesz és nem akar egyben maradni sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

gittusmakeup

2018. december 3.

Szeretem nagyon ! Van 1 jól bevált fesum amivel be szárítom a hajam , de utána iszonyatosan száll .Aztán jön a csodafesu , atfesulom és már hipp hopp nem is száll .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

mppl

2018. október 31.

Sokáig vaciláltam rajta hogy kell-e ez nekem 10000 forintért, hiszen csak egy fésű, végül anyukám megvette nekem tavaly szeptemberben. Azóta pedig mindenhová jön velem, sokkal puhább és kezelhetőbb vele a fenékig érő hajam. Sőt most hogy merül benne az elem és pár napja nem használom látványosan borzosak a hajvégeim. Szóval tényleg ajánlom mindenkinek, akinek vastagszálú, sörényszerű hajkoronája van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

széva

2018. október 20.

Nekem már megvan egy éve és ha használom nem száll a hajam. Főleg a munkahelyemen a téli fűtési időszakban száll. Így olyankor viszem magammal és átfésülöm. Szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

MissEsztina

2018. október 16.

Sajnos azt kell hogy mondjam 1,5 év használat után is, hogy semmivel nem ér számomra többet egy tangle teezernél. Össze-vissza száll tőle a hajam ugyanúgy, nem tudom működik-e a többi vékonyszálú hajú tulajdonosnál, nekem egy óriási csalódás volt! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

kittik

2018. január 3.

Vaciláltam a Babyliss és a Braun hajkefe között és végül utóbbi mellett döntöttem... szerintem rosszul! Derékig érő szőke hullámos hajam van, nehezen kezelhető. Hajszárítás után száll mindenfelé, gondoltam egy ionizált hajkefe majd segít. Nem így történt, többszöri nekifutásra sem érzek semmi különbséget és a hajam is durván száll tőle...nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

SunshineX

2017. december 6.

Pénzkidobás konkrétan! Vékonyszálú, lelapuló hajam van, aminek következtében télen állandóan meggyűlik a bajom a szálló szálakkal. Sok tippet, trükköt kipróbáltam már, gondoltam adok esélyt ennek a fésűnek is... hiba volt. Jobban szállt a hajam tőle, mint korábban, azonnal visszavittem a boltba. Ennyiért ajánlom jól átgondolni a megvételét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

nikosz90

2017. június 27.

Szép, selyems és puha lesz tőle a hajam, szeretem, és nem bánom, hogy megvettem. Egyedül amiatt nem kap 5 csillagot, mert a reklám alapján kicsit többet vártam tőle, arra számítottam (vagy inkább reméltem), hogy kicsit fényesebb lesz. De minden összevetve ügyes és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.