Braun

Ár:   5005 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Egyéb

A Braun innovatív ionos hajkeféje simaságot és fényt ad a hajnak és megakadályozza, hogy a haj elektromosan feltöltődjön és össze-vissza szálljon.

Maze

2019. június 16.

Először abban a szalonban találkoztam ezzel a kefével ahova a kozmetikusomhoz járok.
Évekkel ezelőtt volt, még azóta sem vettem meg sajnos, de amikor ott járok és megfésülöm vele a hajam, hát brutális...érezhetően puhább selymesebb lesz a tapintása. Valami mennyei vele fésülködni én így tudnám megfogalmazni :D Nekem nem száll a hajam, de a hajvégem borzasztóan érzékeny..törik, hamar száraz lesz és nem akar egyben maradni sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

gittusmakeup

2018. december 3.

Szeretem nagyon ! Van 1 jól bevált fesum amivel be szárítom a hajam , de utána iszonyatosan száll .Aztán jön a csodafesu , atfesulom és már hipp hopp nem is száll .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

mppl

2018. október 31.

Sokáig vaciláltam rajta hogy kell-e ez nekem 10000 forintért, hiszen csak egy fésű, végül anyukám megvette nekem tavaly szeptemberben. Azóta pedig mindenhová jön velem, sokkal puhább és kezelhetőbb vele a fenékig érő hajam. Sőt most hogy merül benne az elem és pár napja nem használom látványosan borzosak a hajvégeim. Szóval tényleg ajánlom mindenkinek, akinek vastagszálú, sörényszerű hajkoronája van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

széva

2018. október 20.

Nekem már megvan egy éve és ha használom nem száll a hajam. Főleg a munkahelyemen a téli fűtési időszakban száll. Így olyankor viszem magammal és átfésülöm. Szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

MissEsztina

2018. október 16.

Sajnos azt kell hogy mondjam 1,5 év használat után is, hogy semmivel nem ér számomra többet egy tangle teezernél. Össze-vissza száll tőle a hajam ugyanúgy, nem tudom működik-e a többi vékonyszálú hajú tulajdonosnál, nekem egy óriási csalódás volt! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

kittik

2018. január 3.

Vaciláltam a Babyliss és a Braun hajkefe között és végül utóbbi mellett döntöttem... szerintem rosszul! Derékig érő szőke hullámos hajam van, nehezen kezelhető. Hajszárítás után száll mindenfelé, gondoltam egy ionizált hajkefe majd segít. Nem így történt, többszöri nekifutásra sem érzek semmi különbséget és a hajam is durván száll tőle...nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

SunshineX

2017. december 6.

Pénzkidobás konkrétan! Vékonyszálú, lelapuló hajam van, aminek következtében télen állandóan meggyűlik a bajom a szálló szálakkal. Sok tippet, trükköt kipróbáltam már, gondoltam adok esélyt ennek a fésűnek is... hiba volt. Jobban szállt a hajam tőle, mint korábban, azonnal visszavittem a boltba. Ennyiért ajánlom jól átgondolni a megvételét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

nikosz90

2017. június 27.

Szép, selyems és puha lesz tőle a hajam, szeretem, és nem bánom, hogy megvettem. Egyedül amiatt nem kap 5 csillagot, mert a reklám alapján kicsit többet vártam tőle, arra számítottam (vagy inkább reméltem), hogy kicsit fényesebb lesz. De minden összevetve ügyes és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Chrissy

2017. február 28.

Elég régóta megvan ez a hajkefe, elemet talán 1x cseréltem benne, tényleg nem fogyaszt sokat. Más hajkefékhez képest tartós darab, nem görbültek meg a tüskéi és nem jött le, nem kopott le a sörték végén a műanyag bogyó. Több hajkefém is van, ezt használom legtöbbet, meg a Tangle Teezer-t. Kényelmes a fogása és jó vele fésülködni, valóban nem száll tőle a hajam. Vékonyszálú amúgy, úgyhogy hajlamos rá...
Fényesebb és simább viszont nem lett tőle, nem jobban, mint egy bármilyen más hajkefe használata után.
Amit én észrevettem, és amiért szeretem, hogy sok port-szöszt leszed a hajamról. Gyakrabban is kell tisztítani, mint a kollégáit. Összességében elégedett vagyok vele. Az ára...olyan 10 000Ft körül bolt, ha jól emlékszem, megér ennyit, ha azt nézem milyen régóta megvan és semmi baja. Az olcsóbb hagyományosakból sokat selejteztem le, gyorsan amortizálódtak, eltört a nyelük, ferdültek-törtek a tüskéik, lejött a végükről a bogyó és karmoltak, stb. Ez bírja a gyűrődést.
4 csillagot adok neki, mert szerintem az ígéretei közül nem mindet tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

4 csillagot adok neki, mert szerintem az ígéretei közül nem mindet tartja.

marliz

2017. február 17.

Puhább, lágyabb, fényesebb, valamivel egyenesebb, és sokkal kezelhetőbb vele a hosszú, hullámos hajam. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.