Egyéb

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Ecsetbolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanina, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   Ecsetbolt
Kategória:   Hajápolás

Vaddisznósörte hajkefe, tiszta sörtével, paliszander utánzatra lakkozott bükkfa nyéllel

Gyengéden fésüli a hajat, eloszlatja a faggyút, megakadályozza a haj sérülését, törését.

wildrose

2020. március 24.

Nagyon szuper hajkefe, nem tépi, nem húzza a hajat, és bár többször kell tisztítani, mint egy műanyag hajkefét, de megéri a törődést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

Victory

2017. január 16.

Több mint egy hónapja használok sörte hajkefét fésülködéshez és körkefét száritáshoz de teljesen elégedett vagyok!Martin Jaggi márkájú a hajkefém ,én is felosztom a hajam és úgy fésülködöm ,sok hajam van elég erős szálú is de ha időigényesebb is vele fésülködni akkor is teljesen más a végeredmény!beszáritásnál is a körkefével sokkal simàbb és puhább a hajam!pedig dauerolt hajam van ,tehát elég száraz a vége!a hajam azóta látványosabban jobban nő,3 hete lett befestve a hajam és a lenövésem 2 centis!!!de semmi szilikonos termeket nem használok!olajozom hetente 1×!ez a vaddisznósörte hajkefe örök szerelem!az ecsetboltban vettem mindkettőt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Amanina

2016. november 4.

Szeretem ezt a hajkefét, tényleg ápolja a hajam, egyáltalán nem szállnak a hajszálak a fésülködés után, mivel nem töltődnek fel. Kizárólag sörtékből áll, így gyűjti a szöszöket rendesen, még a levegőből is, de ez ezzel jár. Én hetente 1x tisztítgatom, sima babatusfürdővel megmosom, aztán egy nagyon sűrű fogú fésűvel alaposan kikefélem belőle a szöszöket-hajszálakat. Simán kézzel nem lehet kiszedni belőle a koszt, tehát kell egy kis plusz ráfordítás, de én már nem tudnék sima fésűvel fésülködni.
Érdemes megnézni, milyen hajra melyiket ajánlják (az Ecsetboltban rengeteg méret-forma van), mert egy kifejezetten vastag-dúshajú embernek ez kevés lesz. Esetleg ki lehet gubancolni a hajat sima kefével is, utána pedig ezzel átmenni. Én fel szoktam emelni pár tincset, fokozatosan fésülöm, mert bár vékony a hajam, nem fésüli át az egészet egyben ez a kefe, mivel nem kemény műanyag/fa, hanem csak szőr.

Egy csillagot le kell viszont vonnom.
Azért, mert sajnos ez a fa bevonat nem tartós. Egy fél év után elkezdett lepattogni róla a lakk, egy az egyben lepotyog róla a fényes sötét bevonat, és alatta előjön a nyers fa. Ez csak esztétikai hiba, nem áztatom, nem ütögetem, tehát nem miattam jön le (bár sajnos egyszer leejtettem...). Mindenesetre lehet érdemes lenne ilyen keféből olyat venni, ami ilyen pácolatlan-lakkozatlan, "nyers" külsejű, mert arról nincs ami lepattoghatna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Egy csillagot le kell viszont vonnom.