Egyéb

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: oklaudia, Módosítva: 2016. március 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Erőteljes összetevőket tartalmaz, hogy tartósan fehéren tartsa fogaidat, de egyben védje is. Hosszantartó friss menta ízt hagy a szájában. Tisztít, fehérít, és friss leheletet biztosít egy lépésben. A BrightWhite fogfehérítő szett használata után elért eredmény a CLEAN & WHITE FUSION fogtisztító és fogfehérítő hab új, speciális habformulájának köszönhetően hosszan fenntartható, mivel:

• hatékonyabban oldja a lerakódott lepedéket,
  • alaposabban tisztítja a fogakat,
  • megszünteti a fogfelszíni elszíneződést,
  • biztonságosan fehéríti a fogakat,
  • friss lehelet biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viviennoo

2017. március 26.

Érdekes, hogy eddig előttem csak lepontozták. Én akkor vettem meg a készüléket is, amihez járt ez a hab, amikor még dohányoztam. Nekem nagyon látványos volt, ezt a habot is szerettem. Viszont külön megrendelni...Hát...Húzós az ára sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

naturefun

2017. január 13.

Semmit nem ér, mondjuk a fehérítő sem, amihez vettem. Ha lenne nulla pont, annyit adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

oklaudia

2016. február 29.

Én a készülékkel együtt vásároltam meg, nem vagyok tőle elájulva. A fehérítő készülék semmit nem ér, de ez mintha kicsit világosítana a fogamon.
Fogkrémként nagyon jó, tisztít, és tetszik a hab állag. Újravenni nem fogom, mert nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.