Buxom

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora, ULTA), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora, ULTA), online

Hosszantartó szemhéjpúder.

Makk Zsuzsó

2012. november 23.

Egy amerikai ismerősöm hagyta rám, nálunk nem lehet kapni. Nekem a 'Collie' árnyalat van meg (pezsgőszínű). Gyönyörű színe van (csillámos, de nem durván metálos), tartósan fennmarad, könnyű eloszlatni. Nagyon kiadós. A Sephora honlapján 18 dollár, úgyhogy nem a filléres kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.