Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mogyoró, narancsvirág, frézia, bazsarózsa, pink bors

Cacharel Noa Perle EDP, 30ml
Ár: 8.000 Ft , Eladó: rozuska
Állapot: Minimálisan használt. , Helyszín: Budapest, de postázom is. , fizetés: 17es villamos óbudai szakaszán, Margit hídig személyesen. Máshova +500Ft-ért postázom.

6vilag

2019. szeptember 20.

Különleges, de mindenképpen hozzám illő illatokat keresve rendeltem meg a 30ml-es kiszerelésű üveget. Először szerettem, lágy tavaszi szellő.
Majd addig -addig olvastam a róla szóló véleményeket, míg tényleg felfedeztem benne a sokszor emlegetett ''gyógyszer szagot''. Pedig lehet magamtól eszembe se jutott volna, hogy ezen illatjegyekből gyógyszer illat állhat össze. Pedig..........hát, lehet.
Innen a tanulság, mindenkin másképpen működhet ugyanazon illat. De, ha túl sokat olvasom mások véleményét, lehet, hogy már az Ő orrával fogom látni a valóságot,pedig első sorban saját érzékeimre szeretnék támaszkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

gyooongyi

2017. december 10.

Mi ez a medvecukor szag?? Ez volt az első élményem a Perlémmel. Nem szeretek gyümölcs, étel illatot magamra tenni, a medvecukrot pedig még csak megenni sem... Aztán eltelt pár perc és az illat olyanná vát, mint a gyöngy hűvös, sima felülete. Akkor sem fogom szeretni, gondoltam először, de azért kap még egy esélyt nyáron.
Messze még a nyár, de egyre gyakrabban nyúlók érte, teljesen rám nőtt ez a csoda és bekerült a top 5-be. Tamcsinak hála már egy egész üvegem van.
A leszáradása finom puha. Fura módon az Aranka mogyorókrém és az Yves Rocheres Hamamelis zöld illatát idézi fel, de mindezt nagyon kellemes módon. Szerintem érezhető a Noával a rokonság. Friss puha szappanos komfort illat egy kis éllel, ami a Noánál a kávé, itt pedig a mogyoró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

lizuka122

2017. július 28.

Nagyon szeretném ezt a parfümöt megvenni, de sehol sem találom..........
U.i:
Aztán mégis megtaláltam!!!! Néhány országhatár választott el, de az Amazon segítségével horror áron az enyém lett!!!
Minden cseppje kincs!!! Boldogság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 28.

Nagyon szeretném ezt a parfümöt megvenni, de sehol sem találom..........
U.i:
Minden cseppje kincs!!! Boldogság!

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Különleges illat, régebben többször használtam. Nem tudom megfogalmazni milyen illata van, mert annyira egyedi. Szerintem nem tolakodó, és elég tartós is. Boltokban nem láttam már régóta és a neten sem rendelhető. Sajnálom, ha megszűnt, mert szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

Lin

2016. március 7.

Nagyon sokat kerestem mire ráleltem. Nagyon régen volt ilyen parfümöm, akkor is imádtam és persze mostanság is. Különleges, friss, bájos illat, kár hogy nehéz beszerezni. Nincsen venne semmi orrfacsaró, még kifújáskor sem. Rajtam nagyon tartós, tavaszra-nyárra tökéletes lesz. Nem jön szembe az utcán az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

Quebeck

2015. április 20.

Régebben használtam ezt a parfümöt, de nagyon szerettem. Rajtam nem volt túl édes, sem szirupos, inkább friss illatnak mondanám. Szépen rásimul a bőrre, nem hivalkodó. Sajnos nem valami tartós, kb. 2-3 órán át érezni az illatát. Szerintem sokkal szebb illat, mint a nagytestvér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

dorci993

2014. november 5.

Kamaszkorom kedves emlékei ugranak be mindig erről az illatról:) 15-16 éves voltam, amikor anyukám külföldről ajándékba kapott kis üvegcséjét megkaparintottam, lehetett benne még vagy 10 ml, de rettenetesen boldog voltam vele. Ma már persze üres az üvegcse, de még őrizgetem, annyira bájos és szép, nincs szívem se elajándékozni se kidobni. Nagy vágyam, hogy újra legyen ilyen parfüm a készletemben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

rozuska

2013. június 18.

Update jún.18.: Már nem emlékszem, mikor írtam az első hozzászólást, de nem is számít... Vasárnap a kezem ügyébe került. Döbbenetes, ahogyan belém csapott egy érzés. Mit csapott? Egyenesen vágott és nyilallt. Egy egész szerelem kötődött ehhez az illathoz. És konkrétan emlékszem, hogy 2010. Szilveszterén az Alverdés makadámdiós testápolóval kentem be magam, majd szokásos módon - és állítólag szakszerűtlenül - befújtam mindkét csuklómat, majd jól összedörzsöltem őket és egy kicsit összemasszíroztam a kezeimet, mint kézmosásnál. Ezután találkoztam a Szerelemmel. Este-éjjel, mikor elváltunk, de még telefonon beszéltünk, azt mondta, hogy a kezének olyan az illata, mint én, és hogy ez most nagyon jó... De aztán később ez nem kellett neki...
És akkor vasárnap gondoltam, hogy megillatolom, én gyanútlan lélek. Mert szó szerint nem szagoltam meg jó ideje. És akkor valami elkezdte kaparni a torkomat és lepergett egy csomó minden, és egyszerűen hihetetlen. Szeretném az emlékeket elválasztani az illattól, mert nem jó, nem kell, fáj és gyötör, de képtelenség. És ezért haragszom, mert az illatot nagyon szeretem. Ki akarom dobni, de a következő pillanatban meggondolom magam.
Aztán az jutott eszembe, hogy elteszem, valahova jó mélyre egy dobozkába, más dolgokkal együtt és elfelejtkezem róla. Aztán majd egy szép napon, amikor már fehér hajú nagymama leszek, de legalábbis valami olyasmi, előveszem, beleszippantok és újra az a fiatal nő leszek, de akkor majd nem könny, hanem mosoly szökik az arcomra.

Az illatom. Úgy látszik, a Cacharelben megtalálom a világomat. Ez az illat megunhatatlan számomra, nem is érzem, hogy rajtam van, de mégis körülölel. Nap végére is finom marad. Amikor leveszem a ruhámat, és fürdés után megszagolom, akkor tűnik fel, hogy tényleg viselem, pedig a bőrömre fújom, és csak keveset, igazán csak az érzi, aki nagyon közel hajol hozzám. Remélem még sokáig jelen lesz a piacon, mert az eredeti is jó, de ez nagyságrendekkel jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 18.

eisenhauer_virginia

2012. december 27.

Imádom ezt a Noát is, ez tartósabb sokkal, mint elődje. Nőies, tüzes illat. Nem émelyítő, nem öreges. Pont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

judit0310

2012. december 2.

Köszi csajok! A pozitív vélemények alapján rendeltem meg...és volt már hogy ráfaragtam! De most nem!!! Egyszerűen tökéletes! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni...de az illat...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 2.