Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: sün, Módosítva: 2021. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Magas fényű
  • Könnyen kezelhető
  • A hagyományos körömlakkal ellentétben UV-LED lámpában szárad!!
  • Base alap és fedőlakkal használjuk
  • Megfelelő előkészítés esetén a zselé lakk tartóssága akár 3-4 hét is lehet
  • Saját körömre erősítő bevonatként, műkörömre pedig színként használhatóak.
  • 10 ml-es kiszerelésben kapható
  •  UV lámpában 2-3 perc, LED-ben 1-2 perc köt meg.
  • Krémes állagú, rugalmas és oldható
  • Lágyan, finoman terül.
  • Ragacsosra köt, tehát fedni / fixálni kell.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

fruzskai

2021. október 10.

Olyan 20 féle szín van már meg otthon, azt tapasztalom, hogy a legtöbb kifejezetten jól fed 2 rétegben, könnyű vele dolgozni és hozza is a 3-4 hét tartósságot. A fehér színnel vannak problémáim, 3 rétegben sem igazán vagyok elégedett a fedésével, illetve a sárga és bordó árnyalat sem a legjobb, ezeknél szükséges a 3. réteg, de úgy már jól fednek (érdekes, hogy más, olcsóbb kategóriájú géllakoknál is a fehér és piros/bordó színekkel van problémám).
Viszont 500 forintos árnál nem tartom ezt annyira nagy problémának, úgy, hogy a barna, kék, zöld, lila, rózsaszín, narancs árnyalatok, amiket próbáltam, mind szuperek.
Jár az 5* és tervezem, hogy veszek még lakkokat- ha lesz tapasztalat egyéb árnyalatokkal, updatelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.