Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Blueka, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   $2
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Innovatív, teljes körű ápoló smink, nedves, puha, bőrápoló termékhez hasonló érzéki textúrával, bőrbarátabb a Cell-Bio technológiának köszönhetően. Segít létrehozni a fiatalabb megjelenésű bőrt, amely egész napos ragyogással és tiszta, egyenletes bőrszínnel rendelkezik.

Blueka

2019. július 11.

Rózsaszínes árnyalata van ezért alapozóval keverve használom, szépen világosítja azt, egységes képet alkot. Sajnos az alapozó tartósságán nem segít, nem is csökkenti azt, de ezt nem is ígéri. A másodikat kezdem hamarosan. Jópár drogériás terméket leköröz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.