Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aviva, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr gombás betegségeinek, különösen a bőrhajlatok gombás fertőzéseinek kezelésére szánt külsőleges készítmény, ami orvosi rendelvény nélkül is beszerezhető.
A készítmény alkalmas a bőr gombás megbetegedéseinek, fertőzésének kezelésére és a gombás fertőzéstől sérült bőr ápolására a szőrrel nem fedett bőrfelületen, hajlatokban, lábujjközökben, köröm/körömágy mentén, illetve a nem gombás eredetű bőrgyulladás (erythrasma) kezelésére.

6vilag

2019. június 8.

Antibiotikum után, jájjjjj. Rosszabb lent, mint fent a torokgyulladás volt. Azt hittem a falat levakarom. Vettem egy dobozzal ebből a krémből, mert régen egy nagyon drága, aranyos nődoki is ezt rendelte egy hasonló alkalommal. Akkor nem hittem benne, hogy elég lesz, vártam még valami további szert is. De elég volt. Szerencsére most is enyhülést adott.

Upd. Mindíg megjárom. Most is. Elmentem egy pedikűröshöz (kuponnal). Hát.....látszott, hogy a háta közepére se kíván. A higiéniáról annyit: se zacskó a lavórba, se fertőtlenítés az eszközökön (a vendég előtt), mint ahogy máshol tették, ahol voltam már. Pikk-pakk elkszült velem, Pár nap múltán jött a fekete leves. Nézem a lábam, berepedt a lábujjak között és hámlik is. Köszi pedikűrös. Soha nem volt lábgombám, csodás, most legalább beszerezhettem ezt is, hogy tudjam milyen. Gondolkodtam, hogy bőrgyógyászat v. próbálkozzak valamivel. Ez volt itthon. Kitartóan kenegettem, kb. egy hét után eltűnt a berepedés és a hámlás is lassacskán megszűnt. Még folytatom a terápiát, nagyon óvatosan, halványan átkenem minden este a lábam, rettegek, hogy még egyszer előjön. Ahhoz a pedikűröshöz soha többé.
A szer már többször csillagos ötösre vizsgázott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

A szer már többször csillagos ötösre vizsgázott nálam.

sailorluna

2018. augusztus 2.

bár a hatóanyag és a mennyiség is ugyanaz, mint a canestennél, ez mégis jobban bejött. gyorsan hat és enyhíti, majd megszünteti a viszketést és az irritációt, nem olyan drága, mindig van otthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.