Bayer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

A kéz- és lábkörmök gombás fertőzéseinek körömeltávolító kezelésére szolgáló készítmény, amely egyidejűleg gombaellenes hatással is rendelkezik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Boriskajuliska

2020. szeptember 23.

A nagy melletti lábujjam körme elszíneződött megvastagodott, irány a bőrgyógyász. Mintavétel, tenyésztés igazolta a körömgombát így 3 havi TERBINER tablettát írtak fel. Teltek a hetek, semmi változás, így a következő viziten ORUNGAL lökésterápiát írt az fel orvos ami a leg erősebb ilyen jellegű kezelés. Ismét 3 hónap eltelt és semmi változás nem történt. Újabb mintavétel hátha benéztek valamit de nem. Újabb 3 havi ORUNGAL és annyiba maradtunk a bőrgyógyásszal, ha nem lesz változás nem ír több gyógyszert mert sajnos előfordul, hogy semmi nem használ, de próbáljam meg minél jobban eltávolítani a beteg köröm részeket hátha.... Ezen felbuzdúlva pici kutakodás után találtam rá a CANESPRO kezelésre, gondoltam az a plusz 6-7 ezer forint már mindegy. Már az első pár nap után felpuhította a beteg részeket amit áztatás után könnyű volt eltávolítani, és nagyobb volt mint ránézésre gondoltam volna (szinte az egész köröm). Becsülettel dunsztkötésbe jártam 2 hétig, majd napi 2X CANESTEN PLUS kenegetés (a gyártó csak 1X írja de már biztosra akarok menni) és láss csodát, egészséges köröm kezdett el nőni és kb. félig már vissza is nőtt! Vannak kellemetlen velejárói is a kezelésnek pl. a dunsztkötés miatt folyamatosan hámlik a bőr stb. de ha arra gondolok, hogy közel 1 év és kb. 100 ezer forint (vizitek, gyógyszerek) ,erős gyógyszerek után igazán elhanyagolható kellemetlenség. Nem kell megijedni, ha a köröm nagy része leválik mert csak a beteg rész fog felpuhulni és eltávolíthatóvá válni, végig kell csinálni a kúrát. Sajnálom, hogy nem próbáltam ki hamarabb de mivel körömgombára a gyógyszeres terápiát javasolják az orvosok végleges megoldásnak fel sem merült bennem, hogy nem használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Zsuzskamano

2017. január 11.

Mivel ez egy radikális termék, pont az a lényege, hogy lemarja a körmöt. Nekem is lemarta,majd ami új nőtt,az nem is lett fertőzött. Gyorsan dolgozott, nem kellett 5-6 hónapot várnom, hogy szép legyen, igaz, amíg nőtt a köröm, addig kilakkoztam, ha épp lábmutatásra volt esély. :) Kevés a ragtapasz hozzá, de nekem nincsenek akkora ujjaim, én egy felet használtam egyszerre, utána meg sima ragtapaszt. Nekem bejött, azóta sincs gondom, remélem nem is lesz, mert amúgy nem olcsó. :D Persze megelőzésképp én heti kétszer hipós lábfürdőt veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Dana1983

2013. április 25.

Anyámnak vettem, de ő egyáltalán nem volt vele elégedett, mert lemarta az egész körmét pedig még nem is nőtt helyette új. Abba is hagyta a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.