Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2019. november 14.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolók

Shea vajat tartalmazó hajbalzsam, amely erősíti a göndör és a hullámos hajat.

Martu0508

2019. november 22.

Nemrég belekezdtem a curly girl methodba és a magyar csoportban a Cantu termékeket elég széles körben használják. Mivel nem volt még curly approved hajgöndörítő krémem, ezért ellátogattam egy Müllerbe és megvettem ezt. Az első benyomásom nagyon negatív volt, túl nehéznek gondoltam a krémet és nagyon óvatosan bántam vele, nem is lett sok eredménye. Aztán elkezdtem utána nézni a felviteli technikáknak, mennyiségeknek és elkezdtem a gyakorlatban alkalmazni ezeket az információkat. Azt kell mondjam, nagyon szuper kis kence, ha megtanulod használni. Nekem vékony szálú, közepes porozitású, 3a-3c hajam van. Én csöpögő vizes hajra kenem úgy, hogy több részre osztom a hajam. A váll alatti erő hajamra kb három diónyi mennyiséget teszek, a kezemmel belefésülöm a hajamba és utána formázom a loknikat tekeréssel és felfelé nyomkodó mozdulatokkal. A legutóbb kiprobáltam fixálás nélkül is, úgy is tartanak a loknik, nem nehezült el a hajam, nem zsíros hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Tittencs

2019. november 15.

A másnapos göndör haj megmentője! Isteni az illata! Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

A másnapos göndör haj megmentője! Isteni az illata! Szeretem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.