Cantu Beauty

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2020. november 3.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolók

Shea vajat tartalmazó hajbalzsam, amely erősíti a göndör és a hullámos hajat.

2300 ft - Cantu Curl Activator Cream
Ár: 2300 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: kép szerint, kevés hiánnyal, Helyszín: BUDAPEST, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 9000ft egyen a csomag , Eladó: Bellana
Állapot: Leírásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

kutyataar

2021. május 14.

2B-2C, közepes porozitású, közepesen vastagszálú hajam van, így nem feltétlenül az én hajamra lett kifejlesztve ez a termék, de nekem nagyon bejön, az egyik kedvenc leave-in hajápolóm! Elég belőle nagyon kevés is, mert sűrű, de vizes kézzel jól felkeverve eloszlatom a viztől még csöpögő hajamra mosás után és ezzel a módszerrel egyáltalán nem húzza le, nehezíti el a hajat. Az illata tényleg intenzív, de én (pont ezért) imádom. Már göndör hajú a pasim is elkezdte használni, neki is a kedvece lett, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

mermaidsRreal

2021. május 8.

Hullámos hajam van, amit nem szeretek hajszárítózni, mert szörnyen bozontos leszek tőle, hajszárító nélkül is oroszlános ugyan, de egy fokkal jobb azért. Rengeteg hajápolót próbáltam, de egyik sem vált be igazán, a hajhabtól egyenesen rosszul vagyok. Amikor viszont már a barátom kérdezi, hogy nem akarok-e rá tenni valamit... (legalább őszinte:DD) szóval elkezdett foglalkoztatni a téma és megláttam ezt a terméket egy videóban, rohantam is a müllerbe. Azt kell hogy mondjam így többszöri használat után is, hogy engem teljesen megvett, mivel irtó száraz a hajam ezért nekem egyáltalán nem nehezíti el, mondjuk nem is teszek rá sokat, kb egy borsónyit. Egy dolog zavar csak benne, az illata. Nagyon émelyítő ez a kókusz-ananász kombó, de azért megadom az 5*-ot mert attól még egy szuper hajápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Evita7

2021. március 25.

Göndör hajjal must have!:)

Kitűnő termék, szilikon mentes, sok sok fincsi extrával. Nagyon szépen hidratálja és definiálja a loknikat. A végeredmény nem szöszös, nagyon puha haj. Talán nem árt mellé egy keményebb zselé is , mert bár nagyon szépen formáz, tartást keveset ad. Mennyiségből viszont borzasztó pici mennyiség is elég, úgyhogy naaaaagyon sokáig kitart a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Göndör hajjal must have!:)

mig

2021. február 19.

Nagyon ovatosnak kell lenni az adagolasaval, ezt inkabb vastag “afrobb” hajra fejlesztettek ki, en spricnis uvegben higitva hasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

scrabble92

2021. február 18.

Száraz hajra nagyon jó :) Illetve tényleg jobban göndörödik tőle a haj, de nagyon el kell találni a mennyiséget vagy hogy hígítani kell-e vagy sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

pont

2021. február 4.

az én hajam csak egy gyenge 2a, de mostanában elkezdtem tesztelgetni, hogy elő tudok-e belőle csalogatani valami vállalhatóbb hullámot. nyilván a technikának is köszönhető, de jórészt ennek a terméknek tudom be, hogy mosás után már látható egy-két határozottabb hullám, néhol egész szépen előjönnek az ívek. nyilván tisztában vagyok vele, hogy alapvetően gyengén hullámos hajból sosem fog göndört csinálni, nem is várom tőle, de szerintem amit ígér, azt korrekten hozza.
az elején nagyon óvatos voltam vele és csak ici-pici mennyiséget használtam, nehogy elnehezítse a hajam, de legangyobb meglepetésemre a hajam elég jól tolerálja (átlagos, normál szálvastagságú, de zsírosodásra hajlamos, amúgy egészséges haj), szóval próbálom fokozatosan növelni az adagot, eddig még nem nehezítette el, tapasztotta össze. szeritem nekem ez a mennyiség így baromi sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Csago99

2021. január 7.

Összeszedi a tincseket, nem lesz szöszös hatású. Az illata sem túl erős, ha más terméket is viszünk fel utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

ildyy

2020. december 30.

Meglepve olvastam, hogy mennyi embernek bejött, azt hittem, hogy csak afro hajjal tud hatékonyan működni. Akármennyire próbálok keveset használni a Cantuból, velem egyszerűen, nem kompatibilis. Nagyon szépen meg tudom vele csinálni a hajam - egyszer, amennyiben tolok hozzá egy kis zselét, és sok-sok habot. Elnehezít, zsírosít,csomosít. Jaj, nekem nagyon nem, vízzel felhigítva, leave-in be keverve, sehogysem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

MademoiselleSumire

2020. december 14.

Eddig kedvelem. Szép loknis, puha lesz a hajam (2C-3A, normál porozitás, közepesen vastagszálú) a használatával. Nem ad elég tartást, keresek még hozzá egy jó habot vagy zselét. Én úgy fogom fel, hogy ez kicsit olyan, mint egy leave in, ami formáz is egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

KezdoManias

2020. december 12.

Sajnos nem lettünk barátok. 2C/3A hajam van, próbálok úgy tenni, mint aki CGM-ezik.... közepes sikerrel.
Ez a termék túl sűrű, tömény ahhoz, hogy bánni tudjak vele. Sajnos nem tudok annyi időt fektetni a hajformázásba, hogy kitapasztaljam, mennyi is az annyi; esetleg hígítva vagy szekciókra osztva, minatűr mennyiségeket próbáljak egyeletesen elosztani. Így viszont elnehezít, és indokolatlanul gyakran kellett hajat mosnom a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.