Cantu Beauty

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2022. augusztus 16.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolók

Shea vajat tartalmazó hajbalzsam, amely erősíti a göndör és a hullámos hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mrk93

2022. augusztus 6.

Nehéz állagú, sűrű krém, ezért a mennyiségre figyelni kell. Amondó vagyok, hogy inkább kevesebb legyen a hajon, mert a túl sok elnehezíti, persze ez is egyénfüggő, érdemes kísérletezni. A hatása számomra megdöbbentő. Több göndörítő krémet próbáltam már (ennél jóval drágábbakat is) és ez az első, ahol valóban látványosan göndörebb a hajam, amit nem csak én veszek észre, hanem a környezetem is így vélekedik. Az illata isteni finom. 350 ml, ami a félhosszú, növésben lévő hajamra szerintem évekig elég lesz… Imába foglalom ezt a terméket! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

Patricia1028

2022. július 17.

Nem szoktam mostanában véleményezgetni, de annyira örülök, hogy muszáj írnom.
Nincs göndör hajam, inkább hullámos, vékonyszálú, de dús, szöszösödésre hajlamos, száraz végekkel. Mivel olvastam hogy göndör, sőt afro hajra való, és hogy sokaknak elnehezíti, zsírosítja a haját, így félve vettem meg, egyszer élünk alapon. Borsónyi mennyiséggel próbálkoztam először, teljes hajra, de semmi extra hatás nem történt. Aztán picit többet tettem, valamivel jobb lett. Rájöttem hogy nyugodtan rakhatok jóval nagyobb mennyiséget is, mert "benyeli" a dús, száraz hajam. Így borsónyi adagokat oszlattam el, de tincsenként, majd nyomkodó mozdulatokkal próbáltam hullámokat előcsalogatni, ami egész jól össze is jött, és ami a legjobban tetszik, hogy egyáltalán nem szöszös, vattás a végeredmény, mint más termékeknél. Szépen összetapasztotta a tincseimet, ragadós hatás nélkül. Az illata is csodálatos. Imádom, CSODASZER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

Nem szoktam mostanában véleményezgetni, de annyira örülök, hogy muszáj írnom.

rev2220

2022. június 20.

Nem gondoltam, hogy van bármi ami az én hajamon segíteni tud. Nagyon fiatalon kezdtem az akkor szép hullámos, bár vékonyszálú, nem túl sűrű hajamat egyenesíteni. Az utóbbi 20 év arról szólt, hogy a hajam sem nem egyenes, sem nem hullámos, teljesen összevissza áll, hajsütés nélkül nem tudok kilépni sem az utcára. Semmi nem használt, a natúr hajam egy katasztrófa volt és felkészültem rá, hogy így fogom leélni az életem.
Ez a krém viszont....a még vizes hajamra kenek egy keveset és levegőn hagyom megszáradni. Egyenletesen hullámos, selymes, csodaszép. Ha felkelek rakok egy kicsit a tenyerembe, kifésülöm az ujjaimmal a hajam és SZÉP. CSODA-CSODA-CSODA.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Balti00

2022. június 19.

Alig vártam, hogy kipróbáljam ezt a terméket, mert nagyon jókat hallottam és olvastam róla.
Eddig egy Tresemme curl cream-et használtam, egészen bejött, de ez a Cantu konkrétan egy másik dimenziót nyitott meg előttem. Úgy veszem észre, hogy az én hajam sokkal jobban szereti a 100% CGM kompatibilis terméket, mert amióta igyekeztem minden nem megfelelő összetevőt kiiktatni, azóta csodálatos göndör fürtjeim vannak.
Visszatérve a termékre: isteni illata van, jó az állaga és nem nehezíti el a hajam. Én úgy használom, hogy részekre bontom a hajam és egyenként dolgozom bele a krémet. Nem kell belőle sok, egy elválasztott részre egy borsónyit teszek.
Sokkal jobban megtartja a göndörséget a hajam, amióta áttértem erre a krémre. Másnap még frissítenem sem kellett, konkrétan olyan volt, mint hajmosás után. A következő hajmosásig is teljesen vállalható a frizurám, de azokon a napokon már fújok rá a Cantu come back curl sprayből és belenyomkodok még egy kicsit a curl activator-ből is. Mostanában már tényleg csak az 5-6. napon szoktam felkontyolni, vagy még akkor sem. Számomra ez hatalmas eredmény, úgyhogy természetesen jár az 5 csillag a terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

SztanKlari

2022. június 15.

Hullámos/göndör haj nagyon jó barátja! Valóban vizes, de tényleg még kb csöpögő hajba működött nekem is a legjobban. Lapocka közepéig érő vékony szálú, 2a-2b típusú hajam van, erre egy kis borsónyi elég volt és olyan természetes, puha és könnyed hullámokat/loknikat varázsolt, hogy én tényleg nem akartam elhinni, hogy krémmel ilyet lehet. Nekem hajszárítóval és levegőn is ugyanolyanra szárad és egyáltalán nem lesz szálló frizzy a hajam. Még talán másnap is tartja a formáját valamennyire, de 2 alvás után már eléggé elnyűtt, de nem is gond, mert ebben a melegben nem komfortos sokszor a kiengedett haj és egy bohém kontyba felcsapni meg tök jó, hogy ilyen kis rakoncátlan hullámos. Nem zsírosít egyébként, pedig sok nem kiöblítős nálam sajna ezért ment a kukába. Tényleg csoda ki termék, ha ilyen típusú hajad van akkor egy próbát megér. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Amadea

2022. június 4.

Habár szerettem használni, azt hittem, sose fog elfogyni.:D
Nekem leave-in termékként katasztrófa volt, hajpakolásként vált be, 5-10 percig fenn hagytam, utána lemostam. Így nem nehezítette el a hajam és nem úgy nézett ki, mintha belefejeltem volna egy zsíros bödönbe, hanem szép, puha hajat eredményezett. Minden egyenes tincsemre jut három hullámos, ez a termék szuperül kihozta őket.
A fodrász szerint sok, szerintem átlagos mennyiségű, vékonyszálú, szőkített (balayage + sima melírozás keveréke) hajam van, ami nagyon enyhén hullámos, sajnos könnyen lelapul és kétnaponta meg kell mosnom (már csak a heti 5-6 edzés miatt is), tehát kell az extra ápolás, de nagyon kontrollált mennyiségben.
Habár jól összeszoktunk, nem valószínű, hogy újraveszem, annyi érdekes termék van a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Habár szerettem használni, azt hittem, sose fog elfogyni.:D

zsaratnok

2022. május 28.

Január óta használom, azért vettem, mert szerettem volna valamit, ami segít ápolni és formázni a göndör, szőkített-színezett hajamat.

Imárom, mert:
- nagyon jó illata van
- valóban segít formázni a fürtjeimet, olyan helyeken is, ahol korábban küzdöttem, hogy göndörödjön a hajam
- sokkal tovább marad meg a göndörségem, nem tudom olyan könnyen szétfeküdni a hajam
- valóban hidratáltabb a hajam érzete
- bár elsőre nem tűnik olcsónak, 5 hónap alatt kb 1,5-2 ujjnyi fogyott el belőle, ha ketten hasznánánk valakivel, akkor is egy örökkévalóságig lenne elég.

Ami a bajom vele:
- sajnos könnyű belőle túl sokat használni, a 2C-3A, aránylag vékonyszálú hajamat könnyen elnehezíti, lelapítja.
- szöszösödéssel nem vettem észre, hogy segítene, bár nem is ilyen céllal kezdtem el használni - így ez személy szerint nem is probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

Imárom, mert:
- nagyon jó illata van
- valóban hidratáltabb a hajam érzete

Ami a bajom vele:

Lorna

2022. május 27.

Tetszik az összetevőlista van benne minden földi jó, shea vaj, aloe vera, annyi féle olaj, ami hajra jó, hogy már követni se tudom (jojoba olaj, szőlőmag olaj , oliva olaj , avokádó olaj, argánolaj)
Sose fog elfogyni. 4 hónapja használom és most tartok ott h a felső címke tetetejét elérte a krém a(csurig volt az elején.) úgy hogy még rá is sóztam egy hullámos hajú barátnőmre. ha a fény felé tartom akkor látom mennyi van benne.
Az első ujjam percéig szoktam kinyomni úgy mint tubulsból a fogkrémet egy vonalat aztán jól összedörzsölöm a tenyerem. Az elég a derékig érő hajamra, ha többet rakok rá akkor összeesik/zsíros tűnik. Úgyhogy csínján kell bánni a mennyiséggel.
Elég erős ananászos illata van. Pina Colada koktél juttatja eszembe az a kókusztej ananászos - de nem marad meg túl sokáig úgyhogy szerintem nem zavaró/tolakodó.
Szeretem úgy érzem ápolja a hajamat és segít belőni hullámokat - bár nekem a hullámokat inkább a Sooliteint hajzselé tartja igazán.
Ha egyszer elfogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

Ha egyszer elfogy újravenném.

Kerev.

2022. április 22.

Vastag szálú, dús, 3b-3c göndör hajamra használom és nekem nagyon bevált. Nagyon szépen kihozza a hajam göndörségét,elegendő mennyiséget használva nem lesz szöszös sem és szerintem baromi jó illata van. Sokáig elég és az ára sem vészes, nem cserélném le másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

bnoncsi

2022. március 19.

Örülök, hogy rátaláltam erre a termékre! Göndör hajam van, ha hajmosás után nedves hajra kenem fel a krémet, másnap gyönyörű fürtjeim lesznek. (a tincsek nagyon jól kivehetők, nem egybe göndörödik az egész :D) Harmadnap is szoktam használni, amikor már szanaszét áll a hajam, de előző este érdemesebb felkenni, mert tényleg el tudja nehezíteni. És a mennyiséggel óvatosan kell bánni. (fél diónyi a vállig érő hajamra)
Ha reggel kenem fel, bárhova belépek, mindig megkérdezik, hogy mi ez a kókusz illat. :D Szóval elég erős az illata, de amúgy egy életmentő termék ez nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.