Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Szájnyálkahártyán alkalmazható gél a szájon vagy környékén megjelenő aphta, herpesz, fekély kezelésére. Patikákban vény nélkül kiadható.

Összetevők:  Karbenoxolon-Nátrium, Polyol Zsírsav-Észter (Cetiol He), Citromolaj, Imidurea (Biopure 100), Nipasztát-Nátrium, Izo-Oktil Sztearát, Polioxil-30-Cetosztearil-Al

kismacska13

2016. április 1.

Életem megmentője. Bölcsességfog műtét után egy hatalmas afta tátongott a torkom mellett, és napokig nem bírtam nyelni és enni. Aztán megvettük őt. Azonnal elmúlt a fájdalom, és 2!!! nap után elmúlt teljesen a fájdalom, és pár napra rá az afta is. Szerintem aftásoknak csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 18.

Sajnos nagyon hajlamos vagyok a szájüregi aftára! Ha fogorvosnál járok vagy ha valami szárazabb kekszfélét, ilyesmit eszem, ami felsérti a szájüregi nyálkahártyát, garantált, hogy órákon belül jön a szájpenész/afta és hosszan marad is, fájdalmasan. Így már nagyon sokféle készítményt kipróbáltam, eredménytelenül! Még külföldön is vettem mindig a patikában egy-egy szert, de hiába!
Ez viszont bevált! Ez remek!! Nem kell csak gyorsan, amikor megjelenik az afta, használni, és utána még 2-3 alkalommal, és kész, elmúlt! Örülök, hogy rátaláltam!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 18.

mstindigo

2012. február 12.

Egy időben sok afta volt a számban, akinek volt már, az tudja, hogy nagyon fáj.Ezzel kenegetve sokkal hamarabb elmúlt, és nem csípte szét az aftát, mint a Corsodyl. Aftára szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

DittyCat

2012. január 22.

Amikor herpesz jelenik meg a számon, már hosszú ideje csak ezt használom, sósborszeszes ecseteléssel kiegészítve (sósborszesszel ecsetelem és utána ezt a zselét kenem rá). Nagyon jó véleményem van róla. 3 nap alatt seb nélkül múlik, nem virágzik ki mint a liliom ha megtrágyázzák, hanem a lehető legbékésebben visszavonul és hosszú ideig nem is merészkedik elő újra. A szokásos fehér krémekkel ellentétben átlátszó, tehát diszkrétebb, szépen beszívódik, nem hagy hátra nyomot. Nem csíp, nem keményedik be a sérült nyálkahártyán. Ha lehetne, 10 csillagot kapna, többször mentett már meg. Minél kevesebbet szeretném használni, de ha muszáj, akkor CSAK ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.