Egyéb

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Carillon, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A legtermészetesebb barnító krém. Nem sárgás tőle a bőr,gazdag,krémes állagú. Fokozatosan aktiválja a melanint.

Carillon

2016. május 27.

Szuper cucc,nem hagy foltot,nem sárgás,természetes barnaságot kölcsönöz.Hamar felszívódik,nem ragacsos,nagyon sokáig elég mert baromira kevés kell belőle.Este szoktam felkenni az arcomra,másnapra gyönyörűen bebarnul.Full természetes a hatása,nagyon nagyon jóóó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.