Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szoszike125, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Vanília

2016. május 9.

Egyetértek az előttem szólóval. valóban nagyon jó utánzat. Az eredetit jól ismerem, úgyhogy van összehasonlítási alapom és én az illatban nem nagyon érzékelek különbséget. Egyedül az más, hogy az utánzat elég gyorsan eltűnt rólam, az eredeti pedig tartós. De ár-érték arányban szerintem ötös portéka, úgyhogy örülök neki, hogy egy krémmániás cserének köszönhetően hozzájutottam:) Simán újraveszem a jövőben is, ha megkívánom az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

szoszike125

2016. április 25.

Ma vásároltam meg ezt az Yves Saint Laurent Black Opium utánzatot. Az eredetiből is van egy kis mintám,és azt kell mondjam nagyon jól sikerült másolatról van szó.Ahhoz képest ,hogy milyen olcsó,egész tartós. Aki nem szeretne több 10 ezer forintot adni az eredetiért,viszont nagyon tetszik neki az illat,annak ez egy nagyon jó alternatíva lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.