Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. április 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Keleties-virágos illattípus (gyömbér, narancsvirág, bors, grapefruit, rózsa, szerecsendió, szegfű, gardénia, frézia, jázmin, szantálfa, ylang-ylang, vetiver, tonkabab, borostyán, pacsuli, pézsma, vanília, tömjén, cédrus).

radinm

2015. június 26.

Végtelenül elegáns, a szó legjobb értelmében régies illat, számomra nagyon szerethető és különleges. Hétköznapi rohangálósnak azért nem viselném, mert ahhoz Ő túl különleges, inkább alkalmi illatként élvezem minden cseppjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

x

2013. május 29.

Vakmerő és gazdag, nem fél attól, hogy egyedi és különleges legyen. Nevéhez illően nemes vad. Minden cseppjéért odalennék, ha az enyém lehetne. Meg hát az a cuki kis párduc az üveg tetején lenyűgöz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Erzsi73

2011. június 28.

Alkalmi, elegáns ,különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 28.

Alkalmi, elegáns ,különleges illat.