Egyéb

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Sophie0517, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Spray pikkelysömör, ekcéma és seborrheás dermatitisz kezelésére. A spanyol Catalysis gyógyító Blue Cap Spray pikkelysömör, ekcéma és seborrheás dermatitisz kezelésére bőrproblémákkal küzdő személyeknek volt kifejlesztve. Alkalmas pikkelysömör, korpásodás, seborrheás dermatitis, rosacea, atópiás dermatitis és ekcéma kezelésére. Hatóanyagainak köszönhetően hihetetlenül hatékony és mindezek mellett kíméletes az irritált bőr számára.

• Mindennapos használatra alkalmas.
  • Felhalmozódó hatással rendelkezik.
  • Enyhíti a meglévő kellemetlenségek tüneteit, a kellemetlen viszketést és bőrpírt.
  • Molekuláris szinten hat, természetes alkotóelemeken épül.
  • Hidratál és helyreállít.
  • Antioxidánsként működik, eltávolítja a méreganyagokat a bőr felületéről.
  • Csökkenti a hámlást, megakadályozza annak kialakulását.
  • Cink-piritiont tartalmaz, amely hatékonyan harcol a gombákkal, fertőtlenítő és antibakteriális hatása van.
  • Könnyen alkalmazható.

Sophie0517

2021. április 8.

04.08. Továbbra is elvagyok ájulva ettől a terméktől. Ez tuti mindig lesz itthon. Imádom.
04.01.Teljesen mindegy alapon kezdtem el használni pikkelysömörre, ami a hajas fejbőrömön van, immár 25 éve! Az eltelt igen hosszú időben elképzelhetitek, hogy mennyi mindent próbáltam ki azért, hogy a minden napjaim kicsit is könnyebben teljenek. A pikkelysömör egyébként nem fájdalmas, viszont annál undorítóbb, arról nem beszélve, hogy emberekből, akik nem ismerik ezt a betegséget, mit vált ki. Én szerencsésnek mondhatom magam, hogy a fejemen kívül nem nagyon van máshol, viszont ez is pont elég. Tulajdonképpen olyan, mintha non stop vastagon korpás lenne a hajam, ami folyamatosan hullik ki belőle. Egy szóval, nem egy könnyű állapot. Nyilván szteroiddal lehet kezelni, orvos írja fel. Néha használ, néha kevésbé.. Millió alkalommal hallgattam végig, hogy így, meg úgy étkezz, ne egyél ezt, meg amazt. Elárulom, nálam semmit nem befolyásolt, mondjuk soha nem voltam nagy zabás. Nos, a sprayt-t egy fórumon olvastam, nem is magyar volt, de azért rákerestem, hátha kapható, mert csak pozitív véleményt láttam róla. Szerencsére igen, bár nem tudom mióta, mert én eddig nem találkoztam ezzel, de nem is ez a lényeg. Kijelenthetem, hogy nem hiszek a csodákban, de ez az. Teszteltem egy kis részen, első alkalommal, és másnapra nem volt ott semmi. Azt gondoltam, ilyen nincs, ez nem lehet. Aznap este befújtam az egész fejem, majd másnap megmostam. Komolyan, majdnem sírva fakadtam az örömtől, mert szinte semmi, ismétlem semmi nem maradt a fejemen a pikkelysömörből. Annyi a "gond", hogy elég zsíros ez a cucc, tehát használat után utcára nem lehet menni, de home off ba simán megoldható. Egyébként kimosni simán lehet. 3 napja mostam hajat, és még most sincs a fejemen semmi. Ezt a szteroiddal meg soha nem értem el. 100 ml rendeltem elsőre, de már úton van a 200 ml verzió. Tényleg elképesztő, mindenkinek ajánlom, de persze biztos figyelembe kell venni, hogy mennyire előrehaladott a betegség, mert sajnos vannak súlyos esetek is. Max pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.