Egyéb

Ár:   3825 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: targa, Módosítva: 2018. május 22.

A paletta 5 egymással tökéletesen harmonizáló árnyalatot tartalmaz, melyekből rengeteg színkombináció kihozható. Egész napon át tartó hatás trendi és fénylő színekkel. Krémes állagának köszönhetően kényelmes felhelyezést biztosít.

• Magas minőségű pigmentek
  • Természetes földszínek
  • Tartós formula
  • Nem ül bele a ráncokba

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsuzska78

2020. január 30.

Sminkes lány ajánlotta a barnás-zöld szememhez, a 06-os árnyalatot vettem meg. Ecsettel használom szépen rétegezhető, de egy kis aládolgozást nem utasít el. 1 sötétbarna kivételével csillámos pigmentált színeket tartalmaz igényes tokban TÜKÖRREL! Ez nekem plusz pont, ha elviszem utazáshoz. Estére szoktam alkalmanként használni, nappalra 40 fölött (kicsit már ráncosodik a szemhéjam is és úgy látom ez már inkább kiemeli) nekem too much..igen sokáig elég lesz. Van egy mási C. A. palettám is: abban 6 enyén csillámos és 4 matt narancsos-föld színű van. Tükör nélkül. Egyszóval együtt cipelem őket. :-) Még nem próbáltam a MAC-et ezért 5 alá..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.