Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Grumpi, Módosítva: 2017. április 27.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Zsíros

A Cettua különleges kozmetikum márka tisztítótapaszok és szövetfátyol maszkok segítségével javítja az arc megjelenését. Mivel a női szépséghez nem csak az arc, de a kéz és a láb külalakja is hozzátartozik, a Cettua kézre és lábra is készített maszkokat. A hámlasztó zokni helyreállítja a lábbőr szépségét, a kézápoló kesztyű kisimítja a kéz ráncait,valamint feszessé és üdévé teszi a kézbőrt. A kozmetikai termékek alkalmazása rendkívül egyszerű és gyors. Világszerte örömmel használják a nők megjelenésük szebbé és egészségesebbé tételére. A tisztítótapaszokigen nagy segítséget jelentenek az elfoglalt nők kozmetikai szalonba járás nélküli arctisztításához. Használja a Cettua márkájú termékeket saját otthona kényelmében!

Grumpi

2017. május 16.

Nagy csalódás!Rendes odaragad a bőrhöz,húz is mikor leszeded,ezért azt hittem na ez kipucol mindent.Hát egy nagy semmit!A legnyanvadtabb mitesszert sem szedték ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.