Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nikk89, az összetevőket feltöltötte: niki33, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A Ceumed Baby koszmó gél egy új, innovatív oleogél formula. A természetes növényi kivonatokat tartalmazó olajos gélt száraz ujjakkal kell felvinni az érintett, száraz bőrfelületre. Az olajos gél víz hozzáadása nélkül, fájdalommentesen feloldja a koszmó réteget. Az oleogél pár csepp víz segítségével átalakul egy tiszta vízzel könnyen leöblíthető emulzióvá.

A gél gyengéden és rövid hatóidő alatt feloldja a faggyúval körülvett, sárgás pikkelyréteget (koszmót), mely ezután sampon használata nélkül, könnyen és maradéktalanul vízzel eltávolítható. Bőrvédő hatású.

Rchenge

2019. június 22.

Amikor kezd kicsit súlyosabbá válni a hekyzet ezt kenem a kis kobakra, pontosan betartva a használati utasítást egyértelműen használ, de megoldást azért nem lehet tőle várni. Kell az olajos kezelés is.
Ami nagyon fontos, hogy textilpelenkával sose dörzsöljük le sem vizes állapotban sem máshogy, mert a hajat is lehozza. Apukák kezébe csak felügyelet mellett :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Balerina

2018. május 23.

Nagyon nehezen használható, nehéz lemosni és kellemetlen az illata is. A koszmót teljes mértékben nem sikerült eltüntetnie, szerencsére ajándékba kaptuk. Inkább más terméket érdemes választani, nekünk nem használt sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

HexenDAB

2017. december 27.

Kórházi gyógykezelés miatt nem moshattam az újszülött kisfiam fejét bő két hétig, branül volt a fejében.
Itthon pár mosással helyre tudtam hozni a kis bőrét.Nehéz volt a hajas fejbőrre kenni, de kis vízzel habosítottam és így könnyebben ment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Szandra9073

2017. március 31.

Nekünk ez vált be nem pedig a B..é samponja. Egyetlen hátránya, hogy sajnos ha már nagyobb a baba haja szinte lehetetlen rákenni a fejbőrre, csak ezért a 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Csigavér

2017. január 20.

Horror ára van, még így is, hogy fél áron jutottam hozzá. Valamennyit enyhített a koszmón, de reggelre újra olyan volt a buksija és még elkezdte vakargatni is. Szóval semmit nem ér ennyi pénzért és nem sok alkalomra elég. Ami nekünk bevált, az a babaolaj. 1 órát rajta hagyom, utána megmosom a haját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Banszky

2016. november 27.

Nekünk ugyan nem csorgott bele a szemébe de a koszmótól sem szabadított meg. Ellenben tényleg baromi drága ez a kis (MINI) kiszerelés és nekem valahogy a használata sem tetszett hogy először a száraz kis fejecskéjére kellett tenni majd pár cseppel felhígítva dörzsölni és aztán lemosni. Sz*rt sem ért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Dana1983

2016. szeptember 18.

Elég drága ez a termék és tényleg mindenáron bele akar csorogni a gyerek szemébe. Ha nagyon odafigyel az ember, akkor meg lehet azért ezt akadályozni.
A kisfiamnak egy pár használat után viszont eltüntette a koszmót a fejéről. Remélem nem is jön vissza, bár ezt a termék használati utasításában nem ígérik. Hát, kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

BorkaKriszta

2016. május 23.

Sziasztok,
Kénytelen vagyok "értékelni" a terméket. Mi sajnos megvettük, 10ml és majdnem 4000 Ft volt a patikában. Az hogy nagyon magas az ára egyértelmű. (Soha többet nem veszünk) Ezért vártunk volna valami hatást, amin nem igazán jött. Szóval nekünk nem jött be a termék. Kisbabám koszmóját nem vitte le, (semmi hatása nem volt) viszont a szemébe csorgott, és iszonyatosan csípte, órákig sírt.
Mi a férjemmel eldöntöttük, hogy nem vásárolunk többet a termékből.
Kriszta és Sanyi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

Sziasztok,
Mi a férjemmel eldöntöttük, hogy nem vásárolunk többet a termékből.
Kriszta és Sanyi

Antioxidánsok: Tocopherol