Egyéb

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kozmetikusmester, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   28 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Valódi bőrfiatalító, ránctalanító hatású krém minden bőrtípusra,

• Lassítja az apoptózist azaz a bőr természetes sejtelhalási folyamatát.
  • A krémet tesztelte a német sejtbiológiai intézet Dr.Hahn professzor vezetésével.

gasztroenter

2019. február 22.

Az ára ne riasszon el senkit , én kipróbáltam a hiperérzékeny bőrömre , ami egy kicsit rozáceás is volt .De csak volt ! Én a kozmetikusomnál vettem és nagyon örülök hogy elfogadtam a tanácsát . Mellesleg édesanyám is rájár a csodakrémemre neki a "szarkalábait tüntette el ! Ha valakit érdekel én nem online vettem.
Én a Newtonestudioban vettem . www.newtonestudio.hu

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Én a Newtonestudioban vettem . www.newtonestudio.hu